Jump to content

ЕПАНЬОЛ БРЕТОН

beginner
 Share

Recommended Posts

Знаеш ли Авджиев скоро и Барс от София ще има поколение там как ще са малките ще имат родословия ха ха ха??? :horo:

Чекай ти кажем още нещичко завиждачо от неделя още телефона ми звъни и двама колеги искат скачка с Барс от София ама знаят какво ще излезе от скачката след Шампионската му титла в клас млади и четвъртото място след баражи в събота.Айде пиши къв ще е резултата от скачките. :horo:

Edited by Манол Манолов

Вие двамата (Манол и Авджиев)пак ли се загризахте

Съберете се на един Хуберт,лов и т.н да видите кои по-добър на кои кучето Убаво после на маса и решете проблема

И това ще стане Калоянчо.

С ГАМА ще има доста проблеми тоз барс.

Пак ще организирам един турнир, че да видими "тогиз" .

И това ще стане Калоянчо.

С ГАМА ще има доста проблеми тоз барс.

Пак ще организирам един турнир, че да видими "тогиз" .

Я виж ти да не стане като на последния ти турнир където си девети ти с фазан колегите без фазани пред теб.Разбрах те що за състезател си кръгла нула хе хе хе!!! Edited by Манол Манолов

Двама мой приятели все се дърлят!ще напиша на всеки по-малко

Манолка,незнам Жоро като състезател какъв е но за кучето

ти гарантирам,че е на високо ниво лов!!!

Две години беше при мен(от бебе)аз съм го обучавал и знам що за куче е!

Жоре,Манол натрупа доста опит като състезател трудно ще ти се даде

Ама ти си костелив орех!

Не ги подценявай!И Барс съм виждал на живо добър беше тогава сега незнам

беше преди година трябва да е задобрял доста с това темпо което му налага Манол

С удоволствие ще ви наблюдавам туровете като любител на лова!

Ама ако искате чакайте до на есен че моя малкия да порасне,и да ви натрия носовете

Поздрави и на двамата и НАЗДРАВЕ!!!

Edited by kaloyan99

Чекай ти кажем още нещичко завиждачо от неделя още телефона ми звъни и двама колеги искат скачка с Барс от София ама знаят какво ще излезе от скачката след Шампионската му титла в клас млади и четвъртото място след баражи в събота.Айде пиши къв ще е резултата от скачките. :horo:

Нула, като 56 000000000000000000.

ХАХАХА

Edited by avdjiev71

Нула, като 56 000000000000000000.

ХАХАХА

Поне няма да са като твоята онази двайсет сантиметровата дет не се видела къде е и си я търсел постоянно ха ха ха!!! :lol::lol::lol: А пък за работата гаранция ще бъдат по добри от твойте ха ха ха!!! :lol::lol::lol:Добре че беше Калоян да ти подари Бретонката иначе още щеше да търсиш двайсет сантиметровата по полето ха ха ха граничарьо!!! :lol::lol::lol:

Edited by Манол Манолов

Поне няма да са като твоята онази двайсет сантиметровата дет не се видела къде е и си я търсел постоянно ха ха ха!!! :lol::lol::lol: А пък за работата гаранция ще бъдат по добри от твойте ха ха ха!!! :lol::lol::lol:Добре че беше Калоян да ти подари Бретонката иначе още щеше да търсиш двайсет сантиметровата по полето ха ха ха граничарьо!!! :lol::lol::lol:

Нека да ти подарят и на теб.

Двадесет см. е опашката на твоята лингия, дет стърчи като антена на БЯЛО радио.

Нека да ти подарят и на теб.

Двадесет см. е опашката на твоята лингия, дет стърчи като антена на БЯЛО радио.

Неща да ми подаряват мога си купя квото искам аз несъм граничар нали знаеш приказката за такива като теб пари от поп и полицай не мож взема ха ха ха.А лингии ще викаш на твойте мъстии дето още нищо не си постигнал с тях разбрали ме граничарче!!!Когато постигнеш нещо такова с твое куче тогава мож ми приказва за кучета и кучкарство сега си г-н Никойййййййййййййй в тези среди. :a016:Но ти няма как да го постигнеш защото не ти се дават пари за състезания и другите разходи покрай тях ха ха ха!!! :a016:

post-22969-0-99186300-1456495400_thumb.jpg

post-22969-0-36927000-1456495406_thumb.jpg

Edited by Манол Манолов

Неща да ми подаряват мога си купя квото искам аз несъм граничар нали знаеш приказката за такива като теб пари от поп и полицай не мож взема ха ха ха.А лингии ще викаш на твойте мъстии дето още нищо не си постигнал с тях разбрали ме граничарче!!!Когато постигнеш нещо такова с твое куче тогава мож ми приказва за кучета и кучкарство сега си г-н Никойййййййййййййй в тези среди. :a016:Но ти няма как да го постигнеш защото не ти се дават пари за състезания и другите разходи покрай тях ха ха ха!!! :a016:

Трай ве, масажист! Направо се оля! Да си граничар не е като да разтриваш дебели мъже по цял ден. Дотам ли ти се изчерпаха аргументите, че се опитваш и на професия да обиждаш вече?

Edited by Дон Кикот

Аз се гордея, че съм граничар и съм бил на границата, докато ти си мачкал нещо мазничко.

Аз познавам и други граничари и граничарки, с които скоро ще се срещнеш.

А какъв съм в лова и какво съм постигнал, ще кажат членовете на УС на СЛР - Лебед гр. Бургас.

Edited by avdjiev71

Стефчо, те от единия форум го махнаха и трябва някъде да избие комплекса.

То по форумите сам да се хвалиш не е лесно, хората съдят по делата, които вършиш.

Те бретоните май ще излязат по умни от него.

Edited by avdjiev71

А тази лингияя Гама от Райчев е при Авджиев,нека той да кажа каква ленгияя е и колко много пари му взех за нея нали Жоре кажи им къфф търгоЕц съм и как работи кучето!???

Ето и някой неини клипа на 7месец единия клип е само с претърсване и два с маркиране

Стефчо, те от единия форум го махнаха и трябва някъде да избие комплекса.

То по форумите сам да се хвалиш не е лесно, хората съдят по делата, които вършиш.

Те бретоните май ще излязат по умни от него.

Май ти избиваш комплекси от яд и завист и първи започваш да се заяждаш с твойте бели родословия кога престанеш да се заяждаш с мене и аз ще престана с тебе завиждачо.Мното си направил за десет години отганизирал един Хуберт много си направил.Виж нашето Сдружение се гордеят с мен за Шампионската титла и четвъртото място миналата събота с Барс от София звънни и ги запитай кой им е гордоста завистливецо.Иначе и аз навремето бях нещатен сътрудник към нашто ловно още си пазя картата завистливецо!!!От никъде не саме гонили заради такива като теб ми наложиха наказание ама на мен ми е през оная работа за Васильовото форумче аз има къде да пиша фейсу е пълен с ловни групи и ако незнаеш едната е моя Ловци кучета и дивеч се зове!!!

Ето и един специален поздрав за истинските бретонджии, които са носели службата по "Охрана и Отбрана на Държавната граница на Р. България"!

https://www.youtube.com/watch?v=_1Z2jPdMh30

Edited by avdjiev71

Ето и един специален поздрав за истинските бретонджии, които са носели службата по "Охрана и Отбрана на Държавната граница на Р. България"!

Все пишеш за истински Бретонджии ама я кажи ти от тях ли си ха ха ха?

Тези, които са ми приятели са такива.

Ааз не пиша за себе си, какво съм направил, какво съм спечелил и какво работя.

Дори се гордея какво работя.

htttps:/www.youtube.com/watch?v=_1z2jPdMh30

Edited by avdjiev71

Тези, които са ми приятели са такива.

Ааз не пиша за себе си, какво съм направил, какво съм спечелил и какво работя.

Дори се гордея какво работя.

Кои са ти приятели бре ти сигурно не си ги виждал лично и аз съм сигурен в това ха ха ха!!!

Сега ги виж, че после не се знае.

Аз също съм кадър на бившите ГВ.Ако обичате не обиждайте инстанцията.И ще ви замоля-не сте малки деца да си мерете пишките.Удоволствието,викам кефа е по важен

Аз също съм кадър на бившите ГВ.Ако обичате не обиждайте инстанцията.И ще ви замоля-не сте малки деца да си мерете пишките.Удоволствието,викам кефа е по важен

Насе никой не е убидил инстанциите.Виж коги тоз човечец спре да пише по мой адрес и кучето ми тогава и аз ще спра да пиша по негов адрес.Винаги той започва първи тези работи ги мразя най много някой си да пише втели некипели като го е яд не е уцелил човека нема го трая ще му отговарям винаги както досега ако не се запре!!!

Насе, те и други са кадри........................

Пусни си песентта от пост № 8690.

Трай ве, масажист! Направо се оля! Да си граничар не е като да разтриваш дебели мъже по цял ден. Дотам ли ти се изчерпаха аргументите, че се опитваш и на професия да обиждаш вече?

Никой не обижда професията бре Дон Кикоте просто казвам народната приказка че от поп и полицай пари не мож взема къде видиш обида в тази народна приказка това е повече като на шега нъл за туй са тези народни приказки.А пък за мойта кинезитерапевтична професия недей бра грижа хубави пари си докарвах на морето край Рускините вече не мога че се задомих Столичанин в повече станах но и тук са добри парите в София хе хе хе!!!

Edited by Манол Манолов

А тази лингияя Гама от Райчев е при Авджиев,нека той да кажа каква ленгияя е и колко много пари му взех за нея нали Жоре кажи им къфф търгоЕц съм и как работи кучето!???

Ето и някой неини клипа на 7месец единия клип е само с претърсване и два с маркиране

Браво добро претърсване добра твърда марка.Което си е хубаво е хубаво знаеш ли Калояне с моя юнак Барс от София кви малки биха изкарали чекай ти кажа невероятни трицветни шампиони!!!