Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Ако си го копнал от другият форум в който говорим предимно за кучета не е коректно от твоя страна ;)

Смятам, че за породата е полезно да има повече участници по такива състезания. За това на 26 съм там.

• Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

северни поздрави

Браво на нашия състезател,Браво на моя голям приятел Димчо Начев,Браво на кучето Жиле или както той му вика Живко.А сега да видим колко лайка ще събере Димчо и Живко или Хейтърите те си знаят кои са щ

Днес докъто си играехме по двора ми щъкна една идея да изпробвам Барс с някое друго апортче.Направо ми напълни сърцето и душата от кеф.Барс на 59 дни апортчета.

Posted Images

Малко роднини на Арес, на Апостол (Ижовката)

Майка му Бета :

post-4887-1240276893_thumb.jpg

post-4887-1240276924_thumb.jpg

И цялото му семейство

тука малко уморено

post-4887-1240277848_thumb.jpg

post-4887-1240277858_thumb.jpg

post-4887-1240277883_thumb.jpg

Асо, бебетата са много красиви. Играете ли си с тях. Как се справяш в кущи с малки кученца? Аз скоро ще си имам такива и се притеснявам, защото имам дете на 3 години и ще иска да си играе с тях.

Patrona, много красиво бретонско семейство.

Edited by мечок
Асо, бебетата са много красиви. Играете ли си с тях. Как се справяш в кущи с малки кученца? Аз скоро ще си имам такива и се притеснявам, защото имам дете на 3 години и ще иска да си играе с тях.

Благодаря ти !!! Дано и твоето стане такова!

До 15 ден няма проблеми, но после започват да щъкат на всякъде Затова може да си вземеш датски басейн и да ги сложиш вътре така майката отива при тях когато иска, а те не могат да цапат по целия апартамент.

Качи някоя снимка да я вадим и твоята хубавица и да и се порадваме и ния.

Ta какво ти пречи детето ти да си играе с тях? На времето моят бретон беше на 3месеца,а дъщеря ми на 4ри годинки и голяма игра падаше......даже имам някъде стари снимки ,как дъщеря ми влезнала при него в клетката му и заспали заедно един до друг :rofl: ! Такава дружба помага и на двете.....т.е.-на кучето да се социализира,а на детето имунната система се заздравява от ранна възраст! Успех с бъдещето-ново поколение! :)

Асо, поздравления за хубавите малки бретончета. Представям си какви качествата притежават. Изумен сам от качествата на курцхарчето , което взех от тебе и препоръчвам птичарите ти на всички....

Тази красавица ми е позната,маи е посещавала гр.Лясковец :lol:

Ето,малко снимки на моята хубавица.

Преди и сега..

сега е голяма дебелана. надявам се като мине всичко пак да влезе във форма

Красавица.

Edited by aco

Еее красива и наперена (снимката във водата е станала страшна).

Абе мойта днеска ми направи стойка на костенурка, то не е сефте де... .. а и аз съм хапвал няколко пъти но тази беше малка, дали родителите на мойта не са били на някои роми...

Асо ,ето го и малкия с нов приятел.И братчето и сестричето вече се поосвестиха.Наистина прекрасни кучета

post-16919-1240662290_thumb.jpg

Асо ,ето го и малкия с нов приятел.И братчето и сестричето вече се поосвестиха.Наистина прекрасни кучета

Да са живи и здрави и есента да показваш снимк с тях и техните трофеи :lol: да не се опитва да хване котката :D .

Не ги разхождаи още навън извън двора малки са.

Да са живи и здрави и есента да показваш снимк с тях и техните трофеи :lol: да не се опитва да хване котката :D .

Не ги разхождаи още навън извън двора малки са.

ДА.Благодаря ти,стремя се да не го извеждам но наван е прекрасно времето ,и...няма как започва да ну се играе.

Здравейте. Въпреки студеното време, днес беше един много хубав ден. :bira: Кучката ми Чери роди 8 здрави бебета. Въпреки,че и е за първи път се справя много добре. Оказа се добра и грижовна майка.

Пожелавам си да порастнат живи и здрави, и да станат добри ловци като родителите си!

Ето снимка от първия ден на кученцата.

post-24067-1240780563_thumb.jpg

Edited by мечок
Здравейте. Въпреки студеното време, днес беше един много хубав ден. :bira: Кучката ми Чери роди 8 здрави бебета. Въпреки,че и е за първи път се справя много добре. Оказа се добра и грижовна майка.

Пожелавам си да порастнат живи и здрави, и да станат добри ловци като родителите си!

Честито!Да са ти живи и здрави.

Здравейте. Въпреки студеното време, днес беше един много хубав ден. :D Кучката ми Чери роди 8 здрави бебета. Въпреки,че и е за първи път се справя много добре. Оказа се добра и грижовна майка.

:D Нека са живи и здрави малките мишоци

Здравейте. Въпреки студеното време, днес беше един много хубав ден. :D Кучката ми Чери роди 8 здрави бебета. Въпреки,че и е за първи път се справя много добре. Оказа се добра и грижовна майка.

Нека те радват и да са живи и здрави.