Jump to content

Мелези за лов на глигани

roko
 Share

Recommended Posts

може ли аз да кача снимки на бъдещи роботи

Roko 1975,

в тази тема може всеки да кача снимков и видео материал, който се отнася за мелезите, така че не губете време, а действайте, а щом са бъдещи роботи, на всички ще ни е интересно как изглеждат :yahoo: .

мустраган

Хе, каква е тази "скрита сила" бе авер? Защо не вземеш да ми направиш един подарък, по случай Георгьов ден :D . Не държа на "автобиографията" :rolleyes: !!!

Edited by Ivan Iojev

Хе, каква е тази "скрита сила" бе авер? Защо не вземеш да ми направиш един подарък, по случай Георгьов ден :D . Не държа на "автобиографията" :rolleyes: !!!

Мислех,че вече си я вкарал в развъдната програма :D То от миналата година я пробваха да стане майка на "скрити сили" мелези за лов на глигани. :D

Мислех,че вече си я вкарал в развъдната програма :eusa_think: То от миналата година я пробваха да стане майка на "скрити сили" мелези за лов на глигани. :D

Беше предвидена за включване в развъдната програма, но с тази стерилност ни отчая, сега се замислям дали да не взема да я включа в програмата "Ин витро", та белким вземе да хване :p !!

Хе, каква е тази "скрита сила" бе авер? Защо не вземеш да ми направиш един подарък, по случай Георгьов ден :D . Не държа на "автобиографията" :D !!!

Iojev трябва да ти кажа че цанко е взел много добро куче ако ръчнеш нански да му направи един клип и да го качи ще е доста интересно :D:D:D

и ас да пусна едно пладнешко раскършване http://vbox7.com/play:f7922783 :D:D:D

С тази клетка ще си изпочупят зъбите, :D пусни борсука в някое заградено място и пускай героите, ще има епична бораба на живот и смърт, но за сметка на това кучетата ще развият голама злоба и ще се научат да хапят, да давят и едновременно да се пазят. Значи при нас преди да въведем младите палета в свинския лов, задължително им давим окло 6-8 борсука .Излизаме вечер с пет-шест опитни кучета и обикаляме района където има борсучи дупки и като го барнат извън дупката за няколко минути го давят, става голямо шоу все се каня да направя някой клип и да го кача тук, но не трябва да се гледа от хора със слаби сърца и деца :D !!!

Iojev трябва да ти кажа че цанко е взел много добро куче ако ръчнеш нански да му направи един клип и да го качи ще е доста интересно :D:D:D

Гледай ти тези авери как си траят и се правят на улави, още ей сега ще помоля аверчето Nanski да метне тук едно фото на този майстор.

С тази клетка ще си изпочупят зъбите, :D пусни борсука в някое заградено място и пускай героите, ще има епична бораба на живот и смърт, но за сметка на това кучетата ще развият голама злоба и ще се научат да хапят, да давят и едновременно да се пазят. Значи при нас преди да въведем младите палета в свинския лов, задължително им давим окло 6-8 борсука .Излизаме вечер с пет-шест опитни кучета и обикаляме района където има борсучи дупки и като го барнат извън дупката за няколко минути го давят, става голямо шоу все се каня да направя някой клип и да го кача тук, но не трябва да се гледа от хора със слаби сърца и деца :D !!!

Гледай ти тези авери как си траят и се правят на улави, още ей сега ще помоля аверчето Nanski да метне тук едно фото на този майстор.

Тук май някой се опитва да ме ръчка :D и успя :D ! Авер писах ти на лични и всичко което те попитах вече ми е ясно! :D

За тебе винаги! :D като се прибера края на седмицата :D имаш снимката!

:D

За тебе винаги! :) като се прибера края на седмицата :D имаш снимката!

:)

Eй на това се казва мъжка приказка :D, за която предварително ти благодаря, очаквам с огромен интерес да видя тази "новоизгряваща звезда". Много, много поздрави на теб, Цанко, Председателя и на всички останали приятели от Вашата супер дружинка ;) !!

ами добре както кажеш ти си по рунтав :D:D:D:)http://vbox7.com/play:63f7baba разликата между моето хубаво и твоето е само в това че ас не държа да хапят ;):)

Edited by PONCA

Тук май някой се опитва да ме ръчка :D и успя :) ! Авер писах ти на лични и всичко което те попитах вече ми е ясно! :D

За тебе винаги! ;) като се прибера края на седмицата :D имаш снимката!

:)

ама клипа да е на истински прасета под кулата например :D:D:D:D

ами добре както кажеш ти си по рунтав :D:D:D:Dhttp://vbox7.com/play:63f7baba разликата между моето хубаво и твоето е само в това че ас не държа да хапят :D:D

Това вече е друга "бира" :D:good: , а хапането не е препоръчително при теб, но при нас е задължително!!!! :D

:D Аиде малко да живне темата с четери малки шоколада два мъжкара и две моми.1.Едното мъжко здраве и живот отива при авера да става добружанец 2.Едната мома при Тишо.ако не се е отказал .3 другото мъжко е при мен а за момата която остава ще видим :drinks:;):D

:D Аиде малко да живне темата с четери малки шоколада два мъжкара и две моми.1.Едното мъжко здраве и живот отива при авера да става добружанец 2.Едната мома при Тишо.ако не се е отказал .3 другото мъжко е при мен а за момата която остава ще видим :drinks:;):D
Мъжките

post-13675-1272723623_thumb.jpg

post-13675-1272723648_thumb.jpg

post-13675-1272723669_thumb.jpg

:D А това са двете моми.

post-13675-1272723774_thumb.jpg

post-13675-1272723786_thumb.jpg

Вальо не съм се отказал от Тракийско гонче, ама я сподели тез от коя кучка са че

им изтървах края да му се невиди? От оная дето те питах дали има бигъл в нея или пък

от другата, дето е шоколадова без бяло по мутрата? Навитак съм на женско бебе от таз дето

ми прилича на пегая/бигъл. Тя кучка много ми се понрави на снимката да знаеш! Утре ще звънна...

post-8127-1272747719_thumb.jpg