Jump to content

Мелези за лов на глигани

roko
 Share

Recommended Posts

...един "тракиец" за Ванката :excl:

Не бъди толкова пестелив, дай едно фото в цял ръст на този "тракиец" и драсни един-два реда, как се справя в свинския лов, знам, че имаш дар и слово и си достатъчно красноречив :nea:. Поздрави.

P.S.

Благодаря на колегата Mateo за предоставеното инфо :excl: !!!!!

...не е проблем за друга снимка,ама като сте я подкарали с това "надпяване" ще го превърнете в турне и току виж с.те ми "взели" солиста във вашия хор. :offtopic:

снимката е от края на сезона,на възраст тогава 1година и 4месеца с три самостоятелни 8 асистенции и две малки хванати живи от него прасета,натиснати с предните крака и тяло и докато не отидохме до него няма пущане.Скачката беше с моя мъжкар /гонче/ и трицветка мелез майката,но и двамата си отидоха по реда.От моя мъжкар остана малкия "тракиец" който в момента е на 8 месеца,подготвяме го за боя.

...не е проблем за друга снимка,ама като сте я подкарали с това "надпяване" ще го превърнете в турне и току виж с.те ми "взели" солиста във вашия хор. :offtopic:

снимката е от края на сезона,на възраст тогава 1година и 4месеца с три самостоятелни 8 асистенции и две малки хванати живи от него прасета,натиснати с предните крака и тяло и докато не отидохме до него няма пущане.Скачката беше с моя мъжкар /гонче/ и трицветка мелез майката,но и двамата си отидоха по реда.От моя мъжкар остана малкия "тракиец" който в момента е на 8 месеца,подготвяме го за боя.

post-162-1273559506_thumb.jpg

Страхотен е...браво Слави!!! :offtopic:;)

Тук сме с "Фарове".

Това "кьопек" ли е или някой черен дявол :offtopic: изкочил от Ада, като някоя черна сянка е в гората, поздравления за стоката ;) !!!

...не е проблем за друга снимка,ама като сте я подкарали с това "надпяване" ще го превърнете в турне и току виж с.те ми "взели" солиста във вашия хор. :D

Бате, бате какви са тези "скрити сили", които изкараваш на бял свят, точно този тип кучета ми харесват най-много, с дълбок гръден кош и голяма глава. Трябва да помислиш за един такъв солист за нашия хор, че много е арно бре!!!

Edited by Ivan Iojev

бат Слави чакаме те със този звяр да ни дойдеш пак на гости в дружинка птичар /поканата е от кмета/

бат Слави чакаме те със този звяр да ни дойдеш пак на гости в дружинка птичар /поканата е от кмета/

Живот и здраве,ще дойдем,благодаря за поканата,бирата от мен. :)

Брат ти прави голям път през мойто бат Слави село ела някой ден да го видиш и се отбий и в кметството за по едно кафе и приказка.Пътя минава през харманкая–нашият зайчарник на селото,там ги обучаваме нашите зверове като малки.Може и да отскочим знае ли се...

аиде от мен малко кадри от колизерума - целта е обучението на млади кучета за настоятелно облайване и развиване на хъс и злоба към язовец http://vbox7.com/play:4a86d186 основната цел не е хапещо а лаещо куче :D:D:D и в следващия етап пускане на млад хапач който е на година и половина йжев интересно е да дадеш оценка на хапача http://vbox7.com/play:2037bd9b :D:good::D

Edited by PONCA

Един мелез пред пенсиониране и неговият ученик,въпреки срещите му с товарния влак пак точи лиги.

http://www.vbox7.com/play:75293dc9 http://www.vbox7.com/play:b4666513

Edited by Viktor Veskov

Един мелез пред пенсиониране и неговият ученик,въпреки срещите му с товарния влак пак точи лиги.

http://www.vbox7.com/play:75293dc9 http://www.vbox7.com/play:b4666513

Дано не съм лош пророк, но ученика няма да изкара дълго на ловното поле ако се хвърля така... Сега ще добие смелост с този фърфалак и в гората ще бере ядове. Иначе заглавието на клипчетата е интересно :rolleyes:

в следващия етап пускане на млад хапач който е на година и половина йжев интересно е да дадеш оценка на хапача http://vbox7.com/play:2037bd9b :rolleyes::clap::bira:

Ха, ха, ха, очевадно е каква е разликата между лаещи и хапачи, мога да те уверя, че на хапача това не му е първият борсук, защото веднага направи захват на "врат", а това го правят само опитни и рутинирани кучета. Лично на мен кучето страхотно ми харесва, като визия и като работа, но за да хващаш свини ще ти трябват поне още 3-4 кучета като него!!!

Edited by Ivan Iojev

Предлагам за разплод мелез между Американски питбул териер и БГ гонче, работещ на всичко !

Метни едно фото тук, да го видим каква визия има :rolleyes: !!!!

Ха, ха, ха, очевадно е каква е разликата между лаещи и хапачи, мога да те уверя, че на хапача това не му е първият борсук, защото веднага направи захват на "врат", а това го правят само опитни и рутинирани кучета. Лично на мен кучето страхотно ми харесва, като визия и като работа, но за да хващаш свини ще ти трябват поне още 3-4 кучета като него!!!

Има бре Ванка, от раз могат да сглобят ''футболен отбор'', ами свидлив не ги показва! :bira:

Я го ''жикни'' за адаша и без туй се е скрил зад кадър! :clap:;)

:rolleyes:

Има бре Ванка, от раз могат да сглобят ''футболен отбор'', ами свидлив не ги показва! ;)

Я го ''жикни'' за адаша и без туй се е скрил зад кадър! :clap::D

:rolleyes:

Я виж ти, какви скрити сили имат, а си траят, за адаша ти зад кадър съм чувал, оказа се, че с него имаме общ приятел от Силистра от когото купуват кучета, но чувам, че троянските нерези били много люти, като ракията ви :D и много разредили групата/отбора :bira: !!!!!

Я виж ти, какви скрити сили имат, а си траят, за адаша ти зад кадър съм чувал, оказа се, че с него имаме общ приятел от Силистра от когото купуват кучета, но чувам, че троянските нерези били много люти, като ракията ви :D и много разредили групата/отбора :bira: !!!!!

Щях да се учудя, ако нещо не знаеш свързано с мелезите :D:D ! А относно нерезите, най-лютите са около Градница :D;) Свършиха на Киро конците тия ора ей! :rolleyes:

:clap:

Щях да се учудя, ако нещо не знаеш свързано с мелезите :D:D ! А относно нерезите, най-лютите са около Градница :D:D Свършиха на Киро конците тия ора ей! :bira:

;)

Ееееее, не съм най-големия Всезнайко, но имам доста авери из България, така че с инфото за много мелези съм вчасен :D . А за тези люти нерези по Вашия край съм им подготвил една група-бетон, трябва да помислим по въпроса когато се открие свинския лов да я видиш на живо и в действие :D:clap::rolleyes: . Поздрави на Цанко и Адаша!!!

Edited by Ivan Iojev

Ееееее, не съм най-големия Всезнайко, но имам доста авери из България, така че с инфото за много мелези съм вчасен ;) . А за тези люти нерези по Вашия край съм им подготвил една група-бетон, трябва да помислим по въпроса като се открие свинския лов да е видиш на живо и в действие :D:bira::rolleyes: . Поздрави на Цанко и Адаша!!!

:D Тоз път знаеш де отиваш, да си вземеш раница :D

:clap:

Специални поздрави за Иван Йожев!!!

Роко,Марта,Хера,Горда... :rolleyes:

post-13774-1274098653_thumb.jpg

post-13774-1274098668_thumb.jpg

post-13774-1274098689_thumb.jpg

Преди поредната атака ....

post-13774-1274098812_thumb.jpg

post-13774-1274098841_thumb.jpg

Специални поздрави за Иван Йожев!!!

Роко,Марта,Хера,Горда... :rolleyes:

Преди поредната атака ....

Благодаря за поздравите, благородно ти завиждам за чудесните гори и хубава природа, ама вземи разкажи за поредната атака, как се представиха героите, вдигна ли някоя прасе, кое куче се представи най-добре и прочие :clap: !!!

Edited by Ivan Iojev

Както го виждате тоз байр зад мен...точно преди да го изкача "майстора на глутницата" Роко започна да увива на едно място(подобно като тези гасконите) това при него означава само едно...ПРАСЕЕ!!!

докъто го изкача байрчето,оставаха още 50 метра...всички кучета се струпаха и дори най младия член Горда,просто ми напълниха душата особено лайкоподобната...прасето си беше избрало един гъстак да си лежи,след 15мин. лаене и постоянни опити да вдигнат "шопарчо" реших малко да им помогна,прасето се вдигна и започна да изкачва другия бряг(който е доста гол) прасчо преценен от мен около 80-90кг се спира на 2пъти и яростно се опитваше да се отърве от нахалниците,но те още по нахално го атакуваха...9 месечната Горда изумително за мен,почти не престана да го облайва и да прави полу кръгове ( за разлика от гончетата тя не се спираше на едно място,постоянно от ляво,от дясно и настървено лаене)...прехвърлиха този бряг...и продължиха,малката след кратко време се върна при мен,а останалите хиени продължиха около час и половина да го преследват в отбор!

За моя радост няма пострадали,явно на някой им дойде акълав главата!!! :clap:

направо съм на 7дмото небе... :rolleyes: