Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

Надявам се, че ще се видим, и ще пием по едно питие :drinks: !!

Като за първа среща с борсук героите се представят задоволително. Друг път да слушаш батя си, какво ти говори, а почерпката ще си я търся като наследство :rofl:!!!

Ееее бат Иване радвам се,че все пак ти харесват...в интерес найстината аз очаквах много по-малко!Не съм й предполагал,че мъжкото ми куче ще прояви такава агресия към язовеца,поради тази причина и участва за доста кратко време в битката... :drinks:

Тук са само женските кучета,виж малката Даница няколко пъти е захапа и какви бяха реакцийте й след това... :good:

http://www.youtube.com/watch?v=ICRvOPgxUpk

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

Ееее бат Иване радвам се,че все пак ти харесват...в интерес найстината аз очаквах много по-малко!Не съм й предполагал,че мъжкото ми куче ще прояви такава агресия към язовеца,поради тази причина и участва за доста кратко време в битката... :drinks:

Тук са само женските кучета,виж малката Даница няколко пъти е захапа и какви бяха реакцийте й след това... :good:

http://www.youtube.com/watch?v=ICRvOPgxUpk

Колега тази тренировка беше добра а сега на следващо стъпало в с.Калипетрово приготвил съм ви едно гатерче да можем да загреем за ракииката който има хей такива млади кученца да си ги донесе да им покаже дивият глиган :good: :good: :good:

Колега тази тренировка беше добра а сега на следващо стъпало в с.Калипетрово приготвил съм ви едно гатерче да можем да загреем за ракииката който има хей такива млади кученца да си ги донесе да им покаже дивият глиган :good: :good: :good:

еееее с огромно желание бих участвал в това мероприятие и банкет,но просто възможностите не ми го позволяват!!!Все пак благодаря за поканата... :drinks:

Приятели, заповядайте в Събота на Среща на ловуващите с мелези в с. Калипетрово, общ. Силистра.

Колеги, хайде да демонстрираме на практика какво притежаваме, а не само зад клавиатурата на компа да величаем верните ни помощници :rofl: .

Edited by Ivan Iojev

Приятели, заповядайте в Събота на Среща на ловуващите с мелези в с. Калипетрово, общ. Силистра.

Защо е тази дискриминация-няма ли да се допускат породисти кучета?

Няма дискриминация,това е среща на ловуващи с мелези.С две думи,софра демек-Банкетче.:yahoo:

Ако иската да се съревноваваме,ловувущи с мелези и породисти кучета,нямаме нищо против.

Организирате един гатер,правим два отбора и останалия втори плаща всички разходи.

Предполагам тогава няма да има и сърдити.Определяте правилата Вие.Готови сме да играем по-вашата свирка.

Позволявам си да пиша от името на всички мелезари,защото съм сигорен,че ще ме подкрепят.:drinks:

Чакам с нетърпение коментари.Я сега да видим колко са мераклиите-Куражлиите.

Бай Румян е под №1-Куражлия.:clap:

Няма проблем приятелю,мелезарите сме широко скороени хора, можеш да ни демонстрираш възможностите на твоя любимец :good: и ще имаш уникалната възможност да видиш и да се запознаеш с "елита" на мелезите :rofl: !!!

P.S.

Куражлия №2 :yahoo: с едно леко допълнение: изпитанието да не се провежда в гатер, а в реални условия!!!

Edited by Ivan Iojev

Няма дискриминация,това е среща на ловуващи с мелези.С две думи,софра демек-Банкетче.:yahoo:

Ако иската да се съревноваваме,ловувущи с мелези и породисти кучета,нямаме нищо против.

Организирате един гатер,правим два отбора и останалия втори плаща всички разходи.

Предполагам тогава няма да има и сърдити.Определяте правилата Вие.Готови сме да играем по-вашата свирка.

Позволявам си да пиша от името на всички мелезари,защото съм сигорен,че ще ме подкрепят.:drinks:

Чакам с нетърпение коментари.Я сега да видим колко са мераклиите-Куражлиите.

Бай Румян е под №1-Куражлия.:clap:

И да паднем и да бием пак ще се напием:sufra: без да се бием.:smakbumm::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Евала момче та но знам,че при нас прасетата са малко и ги има в началото на сезона.

Е ако не друго то поне куруж се намира но идеята е прекрасна и аз я аплодирам а иначе мисля че от една хубава СОФРА на който стоят приятели няма нищо по хубаво .а за другият сезон отсега ти отправям покана без да се познаваме си добре дошъл прасета дал бог

Няма проблем приятелю,мелезарите сме широко скороени хора, можеш да ни демонстрираш възможностите на твоя любимец :good: и ще имаш уникалната възможност да видиш и да се запознаеш с "елита" на мелезите :rofl: !!!

P.S.

Куражлия №2 :yahoo: с едно леко допълнение: изпитанието да не се провежда в гатер, а в реални условия!!!

Ванко,с Румян ме познавате много добре и знаете,че аз състезание не отказвам.Но в предишния си пост нямах предвид състезание,а лека тренировчица.Просто си помислих,че ако намеря с кого да пътувам няма да е лошо хем се видя с хубави хора,хем да пусна териерчето си на 1.5 години да му напомня какво се иска от него,че завалийката нямаше късмета да види прасе през изминалия сезон.А пък мога да напомня,че истинско състезание ще има в Добрич на 09.04.2011г.

Ванко,с Румян ме познавате много добре и знаете,че аз състезание не отказвам.Но в предишния си пост нямах предвид състезание,а лека тренировчица.Просто си помислих,че ако намеря с кого да пътувам няма да е лошо хем се видя с хубави хора,хем да пусна териерчето си на 1.5 години да му напомня какво се иска от него,че завалийката нямаше късмета да види прасе през изминалия сезон.А пък мога да напомня,че истинско състезание ще има в Добрич на 09.04.2011г.

намери време да дойдеш до Калипетрово за една генерална репетиция и хем ще се видиш с хубавите хора :drinks:

Дого на няма две години също ще издържи ли прасето? АБко е да да водя всичките кучки :drinks:

Само да доуточня за да няма разочеровани колеги първо идеята беше да се съберем на сладка приказка и мохабет слет това колеги дадоха идеята докато истине ракията да разведрим обстановката като си пуснем млади кучета който неса ходили на лов да им покажем диво прасе а такова имам и то еоколо 70 кг това няма да е състезание. а когато се съберем и се уточним за по сериозно изпитание имам нерез към 160 кг който съм скрил дълбоко в гората и тогава да пуска кой какво има излишно.А за сега само млади и не опитни ..............ПРАСЕТО няма да издържи на което и да е дого ще ги запазите за големия глиган

:drinks: Привет от Руско снимки няма ли бре от вчерашният моабед. :drinks: Авер чакам ги с нетьрпение.Как сте се приставили на :sufra:И пуска ли Сибир дуброжански на прасенце то.Тук "една бабушка сказала в один магазин мне что сабака налетела на кабанчик но барба кончила через чуть- инцидентов." Поздровляю!!!! Edited by Валентин Атанасов

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ОРГАНИЗАТОРА :clapping:

След малко почвам да качвам снимки и клипчета :drinks:

Даваи ги по бьрзо че трябва да патувам.Ако може пьрво снимките за клипове интернета е слаб при мен щете помоля ако е удобно пьрво снимките.Благодаря предварително :good: