Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

За лайката сте прави РЕЛ. Но по бащина линия има още много да се чешете по главите и да се облизвате за отлежала гроздова ракия :D:D :D Интересното все още предстой.Така че гадайте :D

За кво да се напиням да гадая, кат ти на следващата сбирка, пак ше донесеш от ония шишанета де пише 'От домашната изба' :freak::spiteful:

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

на мен ми се върти 1 хитлер из главата,но дали съм познал ?Абе рядко бъркам ноооо!

На грешен път си :yahoo:

А да ти отговоря как се запалих по шоколадите навремето купих едно голямо куче на 3 години кафяво като Сибир само че с по малко бяло претърсваше на голям пириметър наблегнах на обучението на прасе беше станал перфектен за моите изисквания облаиваше от ръстояние пенясваше седнал на задницата си и маршеруваше като новобранец преди клетва на разтояние не по малко от 5 -9 метра и докато не му кажа не отиваше да вдига шопара !!!НО неможах дълго да му се радвам колега го постреля по време на лов с 6/0 помислел го за лисица не го уби а му изкара и двете учи ..Казваше се ПИРИН :wacko::( От там се запалих за шоколадите и намерих начин и средства да ги имам.От тогава мисля че минаха 9 години.Дано съм ти задоволил любопитството. :drinks:

:nanski:

:nanski:

Така се е сдобил,но какво тече у кръвта на 'Тракийското Шоколадово Гонче" никъде не пишее :yahoo: А това точно е съществения въпрос! :drinks:

И един жокер от мен ."структора"........форма на.

Така се е сдобил,но какво тече у кръвта на 'Тракийското Шоколадово Гонче" никъде не пишее :yahoo: А това точно е съществения въпрос! :drinks:

Абе що си мисля че ще излезе някой кьосе барак назад ,

И един жокер от мен ."структора"........форма на.

колега,аз също знам какво има вътре,но няма да взема отношение по въпроса,а относно жокерите-мисля ,че тия са слаби-дай някой по -"горещ",че ни по опашка,ни по уши,ни по глава ще се досетят...особено за едната порода... :drinks:

Абе що си мисля че ще излезе някой кьосе барак назад ,

:nea:

post-13774-0-72715800-1313063619_thumb.jpg

Айде да исплакнете очите малко

post-13774-0-53870000-1313063832_thumb.jpg

post-13774-0-59329100-1313063861_thumb.jpg

Един въпрос към всички с изключение на Брако.Иван и Желю.От какви кучета е вадена таз нинжа???? По точно каква кръв теуче във вените на това куче?Знаем че е червена !!!!!И ако обичате компания без жокери и подсказвания Не че ми се свиди ракията:D:D:D Който познае сменяме на Бате Колю ракията с гроздова отлежала :D:D:D:D

Сибир и РЕЛ!

:nea:

Незнам точно каква кръв тече но с това мускулесто тяло което е силно изразено мисе струва че има нещо от по агресивните породи назад в това куче.Може ида бъркам.

Колеги,

току-що се чух с Валентин Атанасов по телефона, същия вече е на път за Русия и няма достъп до нет, затова устно упълномощи мен и колегата Brakoner 2 да ви отговаряме на въпроса зададен от него, а именно: от какви породи произлиза Сибир-старши?. Понеже аз имам много познати и приятели сред Вас и има конфликт на инетреси, затова си правя отвод и оставам колегата Brakoner 2 да Ви напатства във Вашите предложения и отговори със "студено", " топло" и "горещо". Устно го упълномощавам от името на г-н В. Атанасов и от мое име когато той самия реши и прецени да отговори на въпроса, ако няма колега познал отговора. А ако някой даде верния отговор, ще си получи наградата след завръщането на В. Атанасов, той е сериозен човек и ще си удържи на думата си.

Сибир и РЕЛ!

Приятелю,

в Горда наистина тече кръвта на Сибир и РЕЛ, но основния въпрос за чиито отговор има награда от 1 бутилка отлежал свиленградски гроздомицин е: От какви породи произлиза Сибир-старши????

Поздрави и наслука през новия сезон!!!!!!!!

P.S.

Главния съдия на този казус да си влиза в ролята и да вземе присърце работата си и да започва да отговаря на колегите. Хайде Брако, хайде Рашко, хайде Шайка ти си на ход!!!!!!

Edited by Ivan Iojev

КОЛЕГИ,

ще Ви помоля във Вашите отговори за по-голяма точност и изчерпателност да дадете предположения и за двамата родители на Сибир-старши!!!

НАГЛЕДЕН ПРИМЕР: Гонче + Питбул +..........., ВАШИТЕ отговори да са нещо подобно. Предварително Ви благодаря!!!!!!!!

P.S.

Между другото имате жокер за произхода на единия от родителите, но това е първия и последния от мен :rofl: !!

Edited by Ivan Iojev

Еххх как ме издигнахте само... :rolleyes:

Значи предположенията за кръв от 'бойни и агресивни" породите са твърде далеч от истината...демек да го кажа по регламент твърде 'Студено"

г/н Бонев качих най-добрите снимки,които имах...ще потърся още,но нищо не обещавам!

Колеги давайтепо смело предложения,обърнете повече внимание на дребните детайли в самото куче!

Само ще помоля,хора които знаят произхода от първоизточник да не го споделят!Че ще има санкций =@:D

Една снимка,която не е много добра,но си заслужава да кача:

post-13774-0-80320500-1313070192_thumb.jpg

...абе и тез снимки не са много лоши,я се стегнете и гледайте обстойно! :rolleyes::D

post-13774-0-27019700-1313070500_thumb.jpg

post-13774-0-36822400-1313070562_thumb.jpg

Една снимка,която не е много добра,но си заслужава да кача:

За червеникавия пес ли става дума? Вляво на телевизора :D

За червеникавия пес ли става дума? Вляво на телевизора :D

Точно за Шоколадовото куче говорим...очаквам Предложения?! :drinks:

За мен в единия родител има гонче и дратхаар

Топличко,но не точно,я помисли добре :good::drinks: