Jump to content

Мелези за лов на глигани

roko
 Share

Recommended Posts

Джавар на 52 дни,за първи път вкуси нещо по различно от всекидневната храна и реагира ето така:

Градски я кажи колко паднаха.

Градски я кажи колко паднаха.

А това краче ми е от фризера... :icon_zw[1]::bira:

Малко питбулски умения на пресна кожичка: Шарик на 5 месеца

post-13774-0-78038500-1384090652_thumb.jpg

Джавар на 52 дни,за първи път вкуси нещо по различно от всекидневната храна и реагира ето така:

И отново Жар в действие...аф аф аф.. :D

Като за туко що проходило паленце,мисля че показва някакви желания за преследване! Пу пу...

Паленцето е прекрасно на външен вид..дано наследи уменията на баща си.

А това краче ми е от фризера... :icon_zw[1]::bira:

Неможеш да ме излъжеш вси4ко знам.

Неможеш да ме излъжеш вси4ко знам.

Далеч съм бил от мисълта,да те лъжа...

От 10.11.13-неделя.

Добре,че показа долу слуката,иначе на горната снимка от тези зверове,нищо не се вижда :D:bira:

Колега шарения пес от какво е ваден гледам много е биено на него.

Не знам колега кучето е от Турция остави многото биене а бият само на него без да има други песове..

Колеги да Ви попитам,какво мислите за мелез между баща източно-сибирска лайка и майка лудогорско гонче.Да се вземе пъргавината на лайката и лая на гончето.Какво мислят по опитните по този въпрос.Благодаря предварително.

Колеги да Ви попитам,какво мислите за мелез между баща източно-сибирска лайка и майка лудогорско гонче.Да се вземе пъргавината на лайката и лая на гончето.Какво мислят по опитните по този въпрос.Благодаря предварително.

Защо не пробваш със Западно сибирска...мисля,че ще придаде малко повече пъргавина и злоба от источната...така си мисля де...иначе,комбинацийте от лайка и гонче са г/д сполучливи...казвам го от личен опит,не от нещо друго...!!!

Защо не пробваш със Западно сибирска...мисля,че ще придаде малко повече пъргавина и злоба от источната...така си мисля де...иначе,комбинацийте от лайка и гонче са г/д сполучливи...казвам го от личен опит,не от нещо друго...!!!

Като цяло източната ми по-харесва на визия,по-голяма е,по-дълбоки гърди.При наблюдението ми над двете породи в интернет не ми се виждат големи разлики в злобата и пъргавината.А и все пак сондирам мнения от по-опитни,има още време за тази скачка.Лудогорчето ми е малко на 5 мес и ако всичко е наред с него ще говорим за това поне след година.

Твоята как лае само като вижда дивеча или и по следата?

Като цяло източната ми по-харесва на визия,по-голяма е,по-дълбоки гърди.При наблюдението ми над двете породи в интернет не ми се виждат големи разлики в злобата и пъргавината.А и все пак сондирам мнения от по-опитни,има още време за тази скачка.Лудогорчето ми е малко на 5 мес и ако всичко е наред с него ще говорим за това поне след година.

Твоята как лае само като вижда дивеча или и по следата?

Всеки би защитил това,което гледа...щом на теб ти харесва повече исл-то,давай с исл...но щом ще търсиш бързина,смятам,че ЗСЛ-то е доста по-пъргаво и поврътливо животно...но погледа на всеки е различен! Моята е от майка Руско европейска лайка и баща шоколадово гонче...

Преследва животното с почти постоянен глас,а на свинска диря до 1-2 часа понякога пролайва,но не разлайва като гонче...движи се доста близо до животното и гони около час!

А бе,какво става с темата...нещо по-замря...ай да я освежа малко,че скоро може и да няма снимки :D ...attachicon.gifСнимка0706.jpgattachicon.gifСнимка0708.jpg

Айде Краси и аз да я усвежа...

post-61388-0-17611700-1385575965_thumb.jpg

post-61388-0-72411100-1385576045_thumb.jpg

Айде Краси и аз да я усвежа...

А така деееее,какво си мълчите и не качвате снимки :D:bira:

Наслука на всички мелезари през идващите ловни дни!

post-13774-0-54622100-1385756999_thumb.jpg