Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

attachicon.gifPicture 785.jpgattachicon.gifPicture 786.jpgМалко щастливи мигове от неделя.

Браво...радост за окото!

attachicon.gifPicture 785.jpgattachicon.gifPicture 786.jpgМалко щастливи мигове от неделя.

сериозен човек , сериозни кучета гледайте мишоци

Браво Ванка с добър екип лесно се получават нещата,ама как не ги снима и отпред :drinks: .Тази седмица едно нерче направи беля на две от младите надежди.Женското беше направо заклано,а мъжкото разпрано от пред на гърдите.Бързата намеса на лекар се оказа решаваща за спасението им и кучетата,за сега са добре,но сезона за тях приключи.Снимки не направих,защото бях далече от там,но колегата е снимал нещо и като го взема ще ви покажа....Наслука и Весели празници

Много хора говорят за хванати прасета,ситуации и прочие...но май,май никой не може да покаже такива фото-материали!!!

Много хора говорят за хванати прасета,ситуации и прочие...но май,май никой не може да покаже такива фото-материали!!!

защо да се ядосва някои че е показал нещо даже спрях и да се снимам с убитите прасета от събота и неделя са 5 и 1 ударено куче весели празници

Edited by 6aka

защо да се ядосва някои че е показал нещо даже спрях и да се снимам с убитите прасета от събота и неделя са 5 и 1 ударено куче весели празници

Много хора влезнаха във филма да знаеш...!! ;)

Много хора влезнаха във филма да знаеш...!! ;)

Филмите са много но реалноста е една...

Весели празници на всички,приятели,познати съфорумци и почитатели на лова...нека бъдем всички живи и здрави,посрещайки новата 2014 година!!

Бебета с майка дого аржентино търсят спешно дом
Обновен в понеделник
Сметището вече си има и породисти обитатели.

Бебетата са родени там и сега търсят постоянен или приемен дом спешно. Те са на месец, хранят се самостоятелно и са здрави. Живеят в момента в изхвърлени дървени каси и треперят от студ!

Майката е породиста, бащата е неизвестен.

Кученцата се дават само на отговорни стопани, с подписан договор за осиновяване, което означава, че ще искаме обратна връзка.

За контакт 0883351383

По Коледа се случвали чудеса..........благородно ти завиждам за преживяните положителни ловни емоции.

Весели Коледни и Новогодишни празници от мен на цялата Старозагорска тайфа!!!

Бракониерче знаиш ли колко пъти съм казвал на Баигъна да не пускаме лаищите зада ги хванем и заколим ама тои шеф на организацията на редовния лов не дава.А за ношния лов от последния хванат приплод фенера на колегата заслепяваше камерата понеже нама светкавица, и за това не качих снимки от вечерта а само на приплода от деня,но ти обещавам за в бъдеще дати покажа за какво ства въпрос.

Браво Ванка с добър екип лесно се получават нещата,ама как не ги снима и отпред :drinks: .Тази седмица едно нерче направи беля на две от младите надежди.Женското беше направо заклано,а мъжкото разпрано от пред на гърдите.Бързата намеса на лекар се оказа решаваща за спасението им и кучетата,за сега са добре,но сезона за тях приключи.Снимки не направих,защото бях далече от там,но колегата е снимал нещо и като го взема ще ви покажа....Наслука и Весели празници

На първата снимка се вижда кръвта,която капе от женското куче и въпреки,че беше почти заклана пак не се отказа да давиpost-28863-0-49403700-1388253591_thumb.jpg...А тази е на мъжкотоpost-28863-0-76412300-1388253604_thumb.jpg.Днес пълно капо без нито едно вдигнато прасе,но и утре е ден.....Наслука Весела и щастлива нова година :drinks:

А този хулиган е от днесattachicon.gifPicture 795.jpg

така ви искам до края на сезона приятели

Бракониерче знаиш ли колко пъти съм казвал на Баигъна да не пускаме лаищите зада ги хванем и заколим ама тои шеф на организацията на редовния лов не дава.А за ношния лов от последния хванат приплод фенера на колегата заслепяваше камерата понеже нама светкавица, и за това не качих снимки от вечерта а само на приплода от деня,но ти обещавам за в бъдеще дати покажа за какво ства въпрос.

Приятел нали знаеш че това е групов лов и хората се сърдят на тях им се гърми макар и щасливи когато го хванем ...

Вчера се отчетохме с минало годишен приплод и даде голям зор на хайтата.Малките както казах,сезона за тях свърши и нямаше,кой да му помага в борбата,защото другите две кучета са само за лаене,но не и за хващане.Въпреки яростната съпротива на прасето,хайтата го заковава на няколко места и накрая ми го докара в краката ;) .Вместо да снимам,аз съм пуснал камерата,но клипа не си струва и заради това,снимки нямам :eusa_wall: ....Весело посрещане на нова година :bira:

Малка корекция на Шаката. Прасетата бяха 6, едното след напускане на фронта на удареното куче. За щастие кучето се пооправи, но на 04.01.2014г. откраднаха други две...

post-26210-0-99734700-1388940594_thumb.jpg

post-26210-0-82697700-1388940610.jpg

Курта и Черната Златка и през новата година се постараха...

post-61388-0-40471600-1388940779_thumb.jpg