Jump to content

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

И една снимка на другия баламурник.Малко по добре се държи от нея за сега по време на разходка.Леко независим и непукис.

post-30183-0-96522200-1411069053_thumb.jpg

Герге този маник от твоя черния и барачката ли е...

да от него кучило е даже днес ходих до прасето и мъника се намъкна сам вътре и си го лаеше голямо сърце извади мъника да ми е жив и здрав май няма да го продавам вече

• 2 weeks later...

Никога несъм бил привърженик на мелезите но този кафявия чакал направо ми напълни душата , майстор гонач и хапач имаше и дого но бързо хвърли верига !

Благодарение на мелезите в предходната седмица, водим в резултата с два на нула, за нас;) .

post-7427-0-48347600-1412947557_thumb.jpg

Edited by Mitahki

Курта и Черната златка отново показаха майсторлък.

Браво Байгъне все така да ви върви,а при нас и миналата седмица вдигнахме прасета и тази ама нямаме стрелци чак днес ми се прибра едното куче

Edited by Георги Георгиев88

Браво Байгъне все така да ви върви,а при нас и миналата седмица вдигнахме прасета и тази ама нямаме стрелци чак днес ми се прибра едното куче

Гошка аз на това не му викам вървене днес от две пусий съм вдигнал около 30 прасета и само тези двете паднаха ...

Ице все така да ти върви приятелю жълтата как се справя.Чувам и Папаза има постижения.При нас миналата седмица добре дойдоха доброволци тази седмица зле вдигнахме вълци и може би това е причината да ги няма ама и кучета няма за работа а стрелци да не говорим.

Ице все така да ти върви приятелю жълтата как се справя.Чувам и Папаза има постижения.При нас миналата седмица добре дойдоха доброволци тази седмица зле вдигнахме вълци и може би това е причината да ги няма ама и кучета няма за работа а стрелци да не говорим.

Авер на жълтата и написах пътния лист не върши работа...

Гошка аз на това не му викам вървене днес от две пусий съм вдигнал около 30 прасета и само тези двете паднаха ...

Баиган ама сериозно ли чак 30 прасета еееииии много дивеч при вас бе авер!

Баиган ама сериозно ли чак 30 прасета еееииии много дивеч при вас бе авер!

Ганди може и повече да бяха ама доло горе толкова сме видяли Курта три пъти се връща в една тръница и трито пъти вадеше от нея прасета ...

Започваме с ловните излети.Като за първи лов, добре се държа.Още не знаеме за какво сме излезнали, но е нормално за възрастта(5 месеца).Даже убихме прасе, но докато стигна вече беше почти одрано.

post-30183-0-90203700-1413227192_thumb.jpgpost-30183-0-94669500-1413227227_thumb.jpg

Това пале от Сибир и Горда ли е колега.

Да колега от тази скачка е.Има неща които ме радват в него,има и такива които не ми харесват.Но е още много рано да се каже.А и нямам предишен опит с обучението на кучета,за да предположа накъде ще се развие.Виждало е прясна кожа от прасе и е лая много хубаво(равномерно и уравновесено).С това убитото където беше почти одрано,само го погледна и нищо.

Да ползвам случая да благодаря отново на Валентин Атанасов за подаръка който ми направи.

Някой да е правил комбинация дого аржентино-хановерски кръвоследник?

Според мен ще е сполучлива.

Някой да е правил комбинация дого аржентино-хановерски кръвоследник?

Според мен ще е сполучлива.

Какво те кара да мислиш така?