Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

Ей само реклама,реклама...тц тц ще вземете и вие да станете шарлатани... тц тц :a016::drinks:

Аз подарявам не продавам тц тц да са е-а и малоумника...

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

Аз подарявам не продавам тц тц да са е-а и малоумника...

Ей брадъре...не се сърди,шегувам се бре... ха

Я виж едно копойче,май работи като мелез...

Гари на Георги Грозданов:

http://vbox7.com/play:daf193a3ff

Кучето от клипа имаше късмет ,че прасето не агресивно според скромните ми разбирания това е грешка в обучението на едно гонче.

За сетен път пусиите се провалиха, добре,че мелезите не са на тяхното ниво. Като кила е много скромно но за сметка на това за софрата бе перфектно............... :rofl:

post-7427-0-52984600-1419928741_thumb.jpg

Тази снимка не е за хора със слаби сърца и природозащитници, но е част от нашата ловна действителност! Нагледно да видите колко огромен е този глиган - за сравнение средно висок колега(1,70 - 1,75 м.)!

post-7427-0-39251700-1419929526_thumb.jpg

Edited by Mitahki

Кучето от клипа имаше късмет ,че прасето не агресивно според скромните ми разбирания това е грешка в обучението на едно гонче.

Е...все пак кучето вече е с опит..практиката му в гората,до колкото съм запознат показва,че Гари преценя прасетата и не на всяко си позволява подобно поведение...инак отдавна,да не бе жив! :)

Edited by brakoniera2

Днес Гари е починал след удар от прасе по време на лова в събота...!!! Съдба..

Днес Гари е починал след удар от прасе по време на лова в събота...!!! Съдба..

Бог да го прости достойното животно и моите съболезнования а остави ли поколение...

Е...все пак кучето вече е с опит..практиката му в гората,до колкото съм запознат показва,че Гари преценя прасетата и не на всяко си позволява подобно поведение...инак отдавна,да не бе жив! :)

Брадарче я ми кажи на каква възраст бе кучето когато е сниман този клип...А да ти се сърдя на теб нали знаеш че няма такава клавиатура която да ни скара а аз когато прециня че човек се държи реално с мен убий ме няма как да ти се СЪРДЯ. Но искам ако прецениш че е възможно да напишеш и едно стихотворение и за нас мелезарите а ти си и ти в тази група от скоро но имаше резултат...

Брадарче я ми кажи на каква възраст бе кучето когато е сниман този клип...А да ти се сърдя на теб нали знаеш че няма такава клавиатура която да ни скара а аз когато прециня че човек се държи реално с мен убий ме няма как да ти се СЪРДЯ. Но искам ако прецениш че е възможно да напишеш и едно стихотворение и за нас мелезарите а ти си и ти в тази група от скоро но имаше резултат...

Бат Христо...аз съм започнал с мелезите от 5 клас... и до ден днешен винаги съм ги имал...под една или друга форма,черните дойдоха доста по-късно!

Гари на този клип по моя преценка е на около 3-4 година...а приключи жизнения си път на 6,5години!!!

Бат Христо...аз съм започнал с мелезите от 5 клас... и до ден днешен винаги съм ги имал...под една или друга форма,черните дойдоха доста по-късно!

Гари на този клип по моя преценка е на около 3-4 година...а приключи жизнения си път на 6,5години!!!

Е добре де Родопчани по принцип не харесват мелезите и аз ги разбирам мерата им е такава но ти явно си правиш експирименти и си наясно какви възможности имат ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ МОМЧЕ И ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА много слука ти желая и специални поздрави от мен на твоето мило момиче и се надявам че през новата година вече ще е претръпнала спрямо кучкарлъка... ДА СТЕ МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ...

Честита Коледа колеги!

Весело посрещане на новата година ти се появи в тази тема крайно време беше намери ли нещо подобно като стария вълк този мелез балканец ми напълни душата добре хапе...Честно искам да ми кажеш на това куче трепал ли си на ятак...

Edited by baigana75

Весело посрещане на новата година ти се появи в тази тема крайно време беше намери ли нещо подобно като стария вълк този мелез балканец ми напълни душата добре хапе...Честно искам да ми кажеш на това куче трепал ли си на ятак...

Да ти кажа честно продължавам да търся като старото куче, но мисля че ще е много трудно да намеря дори нещо което го наподобява.

В качения клип най- интересно е голямото куче.Той първи намира и залайва на място.Ако е прасетата са група се опитва да отдели някое от тях и да го блокира.С малките до 40кг. се справя сам.Този сезон до сега има 6 в сметката.И най важното,друго освен прасета не гони.

Ето още от този сезон.

колега на първия клип бялото куче с големите уши каква порода е

Весело посрещане на новата 2015-та година колеги нека тя ви донесе повече слука;щастие;късмет;здраве и всичко най-хубаво ви желая.

post-63122-0-88313200-1420043036_thumb.jpg

Edited by Георги Георгиев88