Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

:lol: Да нямаш температура бре малак.

Не бре.... :D

Ама имам много хубава смокиньова и крушова ракия...та бях длъжен да опитам... ! :icon_zw[1]:

Не бре.... :D

Ама имам много хубава смокиньова и крушова ракия...та бях длъжен да опитам... ! :icon_zw[1]:

Ракия имам да те къпя 3-дена :yahoo: .И от 6-години не съм близвъл алкохол грам.Ако си послушен може и да те зарадвам след време със едно кутре от КАРАДЖАТА.

Оставете Родопчанчето намира :icon_zw[1]: той кучета си има предостатъчно хи хи хи как е закриването Светльо

Edited by kpk

Оставете Родопчанчето намира :icon_zw[1]: той кучета си има предостатъчно хи хи хи как е закриването Светльо

Добре мина...не мога да се оплача,но повече ще ти кажа,като се обадиш! Ха ха...

Абе едно хубаво куче в повече,не е излишно...а иначе май,където съм дал куче,никой лошо не е видял...стига да е съумял,материала в продукт да направи!!! :) А може и да греша...

Edited by brakoniera2

Първото ми мелезче...Майка Пегая баща Дого..Какво мислите колеги ?

много хубаво пале колега да ти е живо и здраво няма да съжеляваш ми се струва

АУУУ аверчета с тези ваши смокинови отлежали човек да се чуди на кой първо на гости да отиде... :bira::tongue:

Ице аз предлагам да се натоварим в една кола да вземем и мезета и да идем на гости в Брацигово да опитаме ракията и на връщане с по едно куче да се приберем да го отървем ,че му са много да не се мъчи.Аз кандисвам и на бретона хи хи хи ще ти звънна ама утре ,че мастиката се стопли и кака ще ме бие :drinks::sufra:

АУУУ аверчета с тези ваши смокинови отлежали човек да се чуди на кой първо на гости да отиде... :bira::tongue:

А ми взимай решени е тръгвай Брадар.Че още малко и заминавам и трябва да чакаш до есента :bira:

Един юнак който на крехката си възраст подгони шопарите !! :)

Това от Валката ли го взима?

Да подарък ми е от него...а ето ги и двете :)

Ванко я кажи нещо и за момата как се справя за сега гледам е станала като мама малко барачеста в главата...

Ванко я кажи нещо и за момата как се справя за сега гледам е станала като мама малко барачеста в главата...

Момата е по дребна,по спокойна е от мъжкия той е нервак :D...абе супер кученца на закриването самички си намериха прасето(по дирите) и го гониха и след около 10-15 мин. ме намериха :)

Рашайков дръж се здраво да не паднеш бате. :drinks:

Eй изкараха хубави щеноци! Браво...

От какво са вадени колега.

Баща-дого и майка-барак,,,а другото е от майка срабско гонче и баща лайка-гонче+овчарско.

post-22739-0-12188600-1421444798_thumb.jpg