Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

Колега даи и друга снимка на Спартак че ми напомня на едно наше куче и настръхнах като го видях този хубавец.

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

Колега даи и друга снимка на Спартак че ми напомня на едно наше куче и настръхнах като го видях този хубавец.

Нямам други снимки собственика, ако прати ще кача.
  • 3 weeks later...

Една скрита сила за този свински сезон.............

post-1727-0-92386600-1443636728_thumb.jpg

Edited by Ivan Iojev

Колеги преди десетина дни изчезнаха тези две мелезчета в района м/у Котел и Върбица. Кучетата са млади и може да са хванати, ще съм благодарен на всякаква информация .

post-63693-0-62813800-1443771798_thumb.jpg

post-63693-0-91155900-1443771812_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Браво Бати Иване страхотен нерез пожелавам ти все така да ги биеш. Ииииии това вълче Курти много люто бре дати е живо и здраво и все така да ги открива гони и хапе.

Специално за аверите от Стара Загора.............

Благодаря приятелю пожелавам ти още много такива моменти и без инцеденти наслука

От днешния свински лов съм с още два ударени и два поомачкани героя........проблем е, че гоним само нерези, добре , че колегата-кучкар успя да "забие този таралеж" та омазахме чувена........

post-1727-0-92263900-1445714490_thumb.jpg

Edited by Ivan Iojev
  • 2 weeks later...

Умиране има, оттърване няма.........от МЕЛЕЗИТЕ ;):bira:!!! С два леко тпострадали героя сме, но всяка една среща с нерез е като на война........

Който го може можего само така братле само МЕЛЕЗИТЕ са способни на това продалжаваи все така

• 2 weeks later...

Ето и обещаните снимки.

attachicon.gif20150407_104940.jpgattachicon.gif20150407_105016.jpgattachicon.gif20150407_105052.jpg

Кафявата пак е някъде в странство. Да видим дали сега ще се прибере от 30 км.

Умиране има, оттърване няма.........от МЕЛЕЗИТЕ ;):bira:!!! С два леко пострадали героя сме, но всяка една среща с нерез е като на война........

На третата снимка кучето с гръб към снимащия, на близък план, син на Капитана ли е? А кафявия не го виждам.

Въпросното куче, не е син на Капитана и не е моя собственост. Кучето е на адаша с когото съвместно гоним и сме един отбор. А кафявия на този лов за огромно мое съжаление не го бях взел, че не ми се водеше на повод. Поздрави!

Кафявата пак е някъде в странство. Да видим дали сега ще се прибере от 30 км.

Най- после я намерих. Беше се приютила при един старец от 3-4 дена.

След двуседмични пропуски от стрелците най-после се поправиха................ :), една минута след изстрела

Ашколсун, силни кучета не като пуделите с дълги опашки,и обратни захапки.

Поздравления за слуката!

ПП,Като има съседни мери без кучета...!

Благодаря! Това нерезче беше легнало максимум на 15 метра от третокласен асфалтов път, ако не бях там и не видях с очите си откъде го вдигнахме, никога нямаше да вярвам, че е възможно в трънка два на два да легне прасе на оживен междуселски път. Но явно в лова все повече ще се сблъскваме с нелогични действия и постъпки на животните. Борба за оцеляване и живот! Относно "съседни мери без кучета" все си мисля, че вие разполагате с добър потенциал от кучета за свински лов, но в живата винаги има възход и падения както на хора, така и на кучета............ Наслука в предстоящия свински лов!

Edited by Ivan Iojev

Благодаря! Това нерезче беше легнало максимум на 15 метра от третокласен асфалтов път, ако не бях там и не видях с очите си откъде го вдигнахме, никога нямаше да вярвам, че е възможно в трънка два на два да легне прасе на оживен междуселски път. Но явно в лова все повече ще се сблъскваме с нелогични действия и постъпки на животните. Борба за оцеляване и живот! Относно "съседни мери без кучета" все си мисля, че вие разполагате с добър потенциал от кучета за свински лов, но в живата винаги има възход и падения както на хора, така и на кучета............ Наслука в предстоящия свински лов!

Наслука и на Вас!

Това е слуката.Тези неочаквани неща ни засилват още повече страстта към свинския лов!