Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

Благодаря за поздравите! Сериозен отбор, който при всяка една среща с нерез има пострадали герои.....Хубавото в случая, е че този сезон го приключихте само с ударени кучета, без жертви, за разлика от миналия ловен сезон........Но свинския лов, в който участват мелези е като на война.......без ранени и без жертви не може, такава е статистиката при сериозните свинари. Радвам се, че подсили отбора с нови здрави попълнения, които ще се включат активно и ще го подпомогнат подобаващо, като за в бъдеще пораженията на личния състав ще понамаляват. Поздрави!

Edited by Ivan Iojev
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

Клипче с един от героите,за съжаление имам проблем с качването на още няколко клипчета,които включват и други от снимките...има какво да се види и ще направя всичко възможно да ги кача!

На такива "терлици" е много лесно, човек да им удари ножа............, :rofl: дай да вдигнем килограмите на прасето и уменията на "хирурга"......, там е истината......... :lol:.

Edited by Ivan Iojev

На такива "терлици" е много лесно, човек да им удари ножа............, :rofl: дай да вдигнем килограмите на прасето и уменията на "хирурга"......, там е истината......... :lol:.

Ех мама му стара да имаше някой да покаже една снимка на един човек наш общ :271: познат как ловува по боксерки! :D:D:D

Ех мама му стара да имаше някой да покаже една снимка на един човек наш общ :271: познат как ловува по боксерки! :D:D:D

Авер,авер,

в този случай нямаше как да има фото, защото ситуацията беше супер екстремна, на живот и смърт, трябваше да се действа адекватно и по най-бързия начин, защото трябваше да се спасява човешки живот.......... сигурен съм, че имам побелили коси, и от това незабравимо преживяване..........

Edited by Ivan Iojev

Авер,авер,

в този случай нямаше как да има фото, защото ситуацията беше супер екстремна, на живот и смърт, трябваше да се действа адекватно и по най-бързия начин, защото трябваше да се спасява човешки живот.......... сигурен съм, че имам побелили коси, и от това незабравимо преживяване..........

Трябваше да сториш нещо та да помни :D:D:D

И така ще помни, докато е жив......... :rofl:

Edited by Ivan Iojev

Ще помни, ама запомнил нов ловен екип, а иначе и още нещо щеше да помни искрено и лично.

Ще помни, ама запомнил нов ловен екип, а иначе и още нещо щеше да помни искрено и лично.

Майтапите се вие, ама на горския въобще не му беше до майтап............. и не дай Боже да изпадате в неговата ситуация.........

Edited by Ivan Iojev

Една мома и от мен!

Никса от къде идва тази дама?

Никса от къде идва тази дама

Подарък ми е от Галин Койчев от Стара Загора за което много му благодаря!

Подарък ми е от Галин Койчев от Стара Загора за което много му благодаря!

Да го поздравиш специално от мен..!

Пускал ли си я на някакво животно и как реагира?

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Рекс на Валентин

post-13774-0-80686600-1460311401_thumb.jpg