Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

И черни кучета на прасето се пускаха,та после...ги целуваха,прегръщаха...ама коментарите ще оставя на мелезарите

Eeeeee, те това е най-великото фото, където общия ни приятел се е увековечил с "чернилка" в ръка.....И имам едно предложение към него: настоящата му ловна тениска е с интерпретираната картина "Ловци на раздумка" на великия руски живописец Василий Перов, а на следващата ловна тениска да бъде отпечатана първата снимка, на която е с гонче в ръка :rofl: . Тренирайте, тренирайте, че следващия месец, живот и здраве де е, ще се видим на мероприятието, което се организира................Поздрави!

Edited by Ivan Iojev
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

Eeeeee, те това е най-великото фото, където общия ни приятел се е увековечил с "чернилка" в ръка.....И имам едно предложение към него: настоящата му ловна тениска е с интерпретираната картина "Ловци на раздумка" на великия руски живописец Василий Перов, а на следващата ловна тениска да бъде отпечатана първата снимка, на която е с гонче в ръка :rofl: . Тренирайте, тренирайте, че следващия месец, живот и здраве де е, ще се видим на мероприятието, което се организира................Поздрави!

То бе голямо мрънкане ти моите кучета не харесваш не щеш да чуеш за черно бат Вал ти така я така.....И след някоя ракия викам на малкия давай го тука тоя пес та да има Иван с какво да се базика с мене.И така авер има ме на снимка с чернилка не бях хващал черно от 15 години......Но определено Аспо се пристави добре....

Рекс на Валентин

Това куче ми е подарък от Ванката от Танково за което му благодаря от все сърце.БЛАГОДАРЯ ТИ ПРИЯТЕЛЮ!!!!

Един приятен и интересен уикенд,прекаран с приятели ловци...от болен по-болен...прасета квичаха,кучета всякакви по цвят лаха...бе интересно беше! :)

Живи и здрави бъдете !! :):bira:

Живи и здрави бъдете !! :):bira:

Мерси да ти се връща...

То бе голямо мрънкане ти моите кучета не харесваш не щеш да чуеш за черно бат Вал ти така я така.....И след някоя ракия викам на малкия давай го тука тоя пес та да има Иван с какво да се базика с мене.И така авер има ме на снимка с чернилка не бях хващал черно от 15 години......Но определено Аспо се пристави добре....

Няма лошо, когато едно куче е работно, достойно е за уважение и за снимки, няма значение от каква порода е...........В интерес на истината и аз имам някое друго фото с "чернилки", но ти гарантирам, че също са много добри свинари ;)!

Edited by Ivan Iojev
  • 4 weeks later...

Това е куче за прасета ;)

Това куче щеше да е доказано ако беше попаднало на място но уцели коподжия стопанин с по мек характер като за бараци и гончета.....

Това куче щеше да е доказано ако беше попаднало на място но уцели коподжия стопанин с по мек характер като за бараци и гончета.....

Много правилно го каза,това куче има 2-3 лова в реални условия...

Кучето го водя от шест месечно и мисля , че това е важно , а не колко пъти е било на официален лов . Има толкова излизания колкото за три официални сезона .

Според мен редовното водене на куче в реални излети е много по-добра предпоставка, същото да покаже и развие целия си потенциал от работни качества, които притежава, отколкото пускането му в гатер. Гатера е за млади кучета да видят и да се запознаят с прасе..........

Според мен редовното водене на куче в реални излети е много по-добра предпоставка, същото да покаже и развие целия си потенциал от работни качества, които притежава, отколкото пускането му в гатер. Гатера е за млади кучета да видят и да се запознаят с прасе..........

Ако се обръщаш към мен имай предвид , че имам визирам извеждания в гората , а не на гатер ....на гатер съм го водил два пъти . Има ли смисъл да го водя на гатер при условие , че на 3 месеца правеше това :

https://youtu.be/feA05UGDhFI

Ако се обръщаш към мен имай предвид , че имам визирам извеждания в гората , а не на гатер ....на гатер съм го водил два пъти . Има ли смисъл да го водя на гатер при условие , че на 3 месеца правеше това :

https://youtu.be/feA05UGDhFI

По принцип изказах лично мнение, което е провокирано от постове на колеги писали по -горе от мен. Видно от видеото, което си споделил, това куче има добри вродени работни качества за свинар. На мен ми хареса много, това, което видях! Поздрави!

Edited by Ivan Iojev

По принцип изказах лично мнение, което е провокирано от постове на колеги писали по -горе от мен. Видно от видеото, което си споделил, това куче има добри вродени работни качества за свинар. На мен ми хареса много, това, което видях! Поздрави!

ОСТАНА 1 МЪЖКО И 1 ЖЕНСКО

ОСТАНА 1 МЪЖКО И 1 ЖЕНСКО

Женското се подарява

. Браво красота ! Има ли пегая във това куче ?

Лека тренировка за предстоящия свински сезон...........

post-1727-0-68603500-1463739686_thumb.jpg

post-1727-0-15526400-1463739695_thumb.jpg

На този етап започнахме да "мачкаме" само борсуци, нали знаеш какъв голям фен съм им :D . Тези ежемесечни тренировки поддържат героите що-годе във добра работна форма. Поздрави!

Edited by Ivan Iojev

На този етап започнахме да "мачкаме" само борсуци, нали знаеш какъв голям фен съм им :D . Тези ежемесечни тренировки поддържат героите що-годе във добра работна форма. Поздрави!

подаряват се от работно сабуезо и от баща свинар-откривател/барак-кангал/

post-10947-0-42246400-1463913459_thumb.jpg

post-10947-0-90551400-1463913471_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Поздрави за моя голям авер, другаря К_ _ ев............ ;)!

post-1727-0-64201300-1464997567_thumb.jpg

Edited by Ivan Iojev