Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

Мелеза, с основната заслуга за намирането и отработването на този шопар.........беше един страхотен екшън!

IMG.jpg

Edited by Ivan Iojev
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

В този гъсталак се беше "окупирал" като немски войник в Сталинградската битка и не искаше да се предаде до последно, бая зор видяхме..............

IMG_20161.jpg

Наследник на Сибир... Джавар

received_1729431067382207.jpeg

received_1729431060715541.jpeg

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

След много пропуски, мелезите си начесаха зъбите........

20.11.2016.jpg

Преди 20 часа, Ivan Iojev написа:

След много пропуски, мелезите си начесаха зъбите........

20.11.2016.jpg

Този е излязъл на пушка с патрони.:p

На ‎21‎.‎11‎.‎2016‎ г. at 20:20, Желю написа:

Този е излязъл на пушка с патрони.:p

Като излязоха при мен пушката се оказа без патрони............:angry:

• 4 weeks later...

Малко снимки от неделята. Кафявата пакостница прогони на второто излизане в гората на сърна преди две седмици(5.5 месеца). Гони я 5-10 минути с тънък глас като цигулка. Нещо връщането го обърка и се изгуби, а трябваше да карам едно ремарке на майстор и не я чаках. Оставих си шапката и хляб там където я бях пуснал и на другия ден отидох и беше на шапката. Носът й е все забит в земята. Мъжкаря засега само тръгва на прясна сърнешка диря и още не е прогонил. Малко им е трудно връщането до моята диря, уча ги да ме намират по миризмата и не им викам. С изключение на вчера, когато двете тръгнаха по диря върнаха се и минаха няколко пъти върху моята, и не можаха да я хванат. Мъжкия започна да вие и затова му се обадих.Това беше инцидентно,защото другите пъти си ме намират, все пак са на 6 месеца.   Много сухо е при нас, не е валяло от много време, а това ги затруднява. Най-лошото обаче е, че няма дивеч. Все едно ходя на Луната. Вдигне се някоя сърна и това е. С изстрел нещата са горе-долу добре,наблюдава се лек страх при близко разстояние, който ще се преодолее с времето.

20161218_103844.jpg

20161218_103908.jpg

• 3 weeks later...
На 23.12.2016 г. at 14:41, vasil rekov написа:

Къде е другият брат? Преди време ги продаваше заедно. 

• 1 month later...

Здравейте колеги ! Искам да попитам някой прави ли е скачка със мелез и хановерски кръвоследник !Благодаря предварително!

Например този мелез който е откривател и стопер и не търси нито лае други животни !Мисълта ми е дали поколенито ще излезат следогласни кучетата !

IMG_0007.JPG

• 3 weeks later...
На 10.03.2017 г. at 10:43, деко написа:

Например този мелез който е откривател и стопер и не търси нито лае други животни !Мисълта ми е дали поколенито ще излезат следогласни кучетата !

IMG_0007.JPG

Колега, ако искаш отговор дай информация как работи кучето...Примерно подава ли глас като гони по диря, или само когато вижда дивеча или изобщо не подава глас.От какви  родители е.Ако кучето гони без да подава глас и  искаш поколението му да работи с глас задължително трябва да го пуснеш на женско гонче.

• 3 weeks later...
На 20.11.2016 г. at 20:14, vankataaa01 написа:

Лепа

15151473_1054424148018912_213755264_n.jpg

Не се мина дълго време...момата порасна и с прасчовците не може да се разбeре:D

17966007_1208462279281764_1770038985_n.jpg?oh=343e922a6205ae11dd5431446d6564fa&oe=58F800BE

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Очакваме с нетърпение бъдещите мелези..........

03.06.2017.jpg

• 3 weeks later...

Здравейте колеги имали някой кръстоска между Гасконско гонче и Субоезо Еспанол, ако има можели снимки искам да видя как изглеждат защото имам от същата кръстоска малки благодаря ви предварително...

• 2 weeks later...

Един бъдещ свинар, в цвят "какао"..;)

image-0-02-05-f3bf2ebe5a0ef02f22615adaca2780ab42424d747fe04efa128bd6e176c8a151-V.jpg