Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Мелези за лов на глигани

Recommended Posts

бъдещи грифончета :rofl::p ,догодина сме в Роман в клас подрастващи бараци,леле направо съм за бойййййййй

Не колега не си за боййййййй, трябва да се опита от всичко и да се избере най-доброто.Поздравявам те, жив и здрав.

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Малко щастливи мигове от неделя.

Някои казват че кучетата се страхували от вълци моите го гонят като прасе...

Mалко мелезаци и от мен

Posted Images

Не колега не си за боййййййй, трябва да се опита от всичко и да се избере най-доброто.Поздравявам те, жив и здрав.
благодаря, с 300-а зора направихме скачката,кучката е много злобна и много яко хапеше,ще видим кво сме постигнали,ами търсим наистина най-доброто Edited by roko.1975

Иаз да се похваля с нови придобивки.И да благодаря на колегите от Ст.Загора които се постараха да доидат до мен. :rolleyes:

Пишаги в тази тема защото са мелези от гонче и барак

post-3024-1244106579_thumb.jpg

еее айде честито ,до на есен вече ще сме порасли готови за гората :rolleyes:

благодаря, с 300-а зора направихме скачката,кучката е много злобна и много яко хапеше,ще видим кво сме постигнали,ами търсим наистина най-доброто

Колега,

очаквам след известен период от време, да качите в тази тема снимки на малките пальоци, лично на мен ще ми е много интересно да вида що за стока са, поне като визия!!! Предполагам, че ще уважите молбата ми!!! ;)

Иаз да се похваля с нови придобивки.И да благодаря на колегите от Ст.Загора които се постараха да доидат до мен. :p

Пишаги в тази тема защото са мелези от гонче и барак

От името на крановския отбор, ЧЕСТИТО за новите придобивки!! Предполагам, че ще се сетиш кой колега е заедно с мен в този отбор :p !!! За да те улесня имаш право да ползваш жокер - виж приятели!!! :rolleyes:

Edited by Mitahki

Двама учиника след тренировка :rolleyes:

post-13675-1244127982_thumb.jpg

:rolleyes:
Двама учиника след тренировка ;)

post-13675-1244131324_thumb.jpg

Колега,

очаквам след известен период от време, да качите в тази тема снимки на малките пальоци, лично на мен ще ми е много интересно да вида що за стока са, поне като визия!!! Предполагам, че ще уважите молбата ми!!! ;)

От името на крановския отбор, ЧЕСТИТО за новите придобивки!! Предполагам, че ще се сетиш кой колега е заедно с мен в този отбор :p !!! За да те улесня имаш право да ползваш жокер - виж приятели!!! :rolleyes:

Колега молбата щети баде уважена .А за наи скъпия ми и уважаван от малък одбор мн благодаря за поздравите.А вии да направите от унуи доброжанското червено винце.

Господ здраве да ви дава на вас и вашите семеиства и приятели.

Здравеите,бих искъл да разбера какав според вас е бащата на това куче.Маиката като ми го донесеха казаха че е поинтер ама сигорно мелез а според вас бащата какъв ще е.Тук кучето е на 3 месеца мога да ви пратя сегашни ако е нужно.

post-11283-1244145953_thumb.jpg

Здравеите,бих искъл да разбера какав според вас е бащата на това куче.Маиката като ми го донесеха казаха че е поинтер ама сигорно мелез а според вас бащата какъв ще е.Тук кучето е на 3 месеца мога да ви пратя сегашни ако е нужно.
Голяма гатанка колега качи някоя друга снимка пък ще поумуваме .Понтер +Лабрадор .Понтер БГ гонче ........Понтер +Контеинерна любов моите извинения за последното но ако имаш снимка по актоална я качи пак все някои ще познае :rolleyes:;):p важното че снимката е на място тук са МЕЛЕЗАЦИТЕ :p

Мн ме самнява и дали нее с бретон :rolleyes:

Edited by pompei_

Единственото което мога да позная е ,че колата зад кучето е Голф3 :rolleyes:

П:С Извинявам се за спама

Колега,

очаквам след известен период от време, да качите в тази тема снимки на малките пальоци, лично на мен ще ми е много интересно да вида що за стока са, поне като визия!!! Предполагам, че ще уважите молбата ми!!! ;)..................Не само ще кача снимки,но живот и здраве те ще са бъдещи шампиони на породата бараци :rolleyes:

Edited by roko.1975

Явно за отговора на този казус, трябва да се направи тест за бащинство..... ;):rolleyes:

Явно за отговора на този казус, трябва да се направи тест за бащинство..... ;):rolleyes:

[/quo

Аааа то сега е лесно проба по ДНК ,то иначе бащи мнооооого.

Апак има и друг вариянт,плащаш му едно родословие измисляш някоя порода и става чистокравно и едно в бг породата е нов внос :p:p:lol::lol:

естествено да не мислиш че ние сме най-умните :D

Може и да не сме най-умните, но сме едни от най-добрите в свинския лов! :angry:

Може и да не сме най-умните, но сме едни от най-добрите в свинския лов! :angry:

тъй де ние във всичко сме най-добрите(ама само ние си знаем) :D

Ето го и моят мелез за лов на глигани.

post-22969-1244703911_thumb.jpg

Майката за съжаление вече не е сред живите е моята Поля-Пойнтер а бащата също така бивше мое куче изчезнало по време на лов Българско гонче.

А на какво работи кучето защото ас имам едно мелезче мейду поинтер и незнам кои е бащата.Уча го уш за пртичи лов ама незнам дали ще стане,защото има голяма злоба,Отива да се дави.И ми е интересно да разбера дали ще стане и за сжински лов.Че еи сега ако нетрагне на полето да я пусна в балкана.