Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Джак ръсел териер

Recommended Posts

• Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ето колега перфектен мъжкар,кучето е със сръбско родословие и активно се ловува с него.За повече информация на телефон:0899188927

на мен ми подариха един Джак Ръсел, но не съм сигурна дали е чистопороден защото такъв цвят не съм виждала- видях братята и сестрите му всичките са бели с типичните шарки само моя красавец е такъв...е

Вече имаме и малки

Posted Images

Имам и то много!Дай някакъв емайл да ти пратя :yes3:

На профила ми има линк към личния ми сайт, там има емейл и тел. за връзка.

Благодаря предварително!

Снимките пресни ли са?

Това с по-кафявата глава какъв пол е?

2 женски 1 мьжко.от маи месец са

• 1 month later...
  • 4 months later...

Тази тема я позанемарихте!

На мен ще ми е интересно да поразкажете за вашите джакове!

Как се развиват, дали някой е успял да обучи своето куче за лов?

Тази тема я позанемарихте!

На мен ще ми е интересно да поразкажете за вашите джакове!

Как се развиват, дали някой е успял да обучи своето куче за лов?

то при тези цени дали някой ги ползва за лов

Това е много хубава новина!

В кой град ще живее кученцето?

в София- имам няколко внесени родословни само трябва да се организират за клуб

• 2 weeks later...

Сестре ми има едно мъжко на 7 месеца и е абсолютен помияр.По-галено е и от котка.Купила го е от позната за 400 лева с отстъпката,иначе са ги продавали за 800 лв"аз и 8 лв няма да дам за тия мастии".Не е с купирана опашка и е много грозно.Сега се опитвам да излъжа сестра ми да го пусна малко по дупките ама нещо ми се опъва :rofl:

post-6398-1205257401_thumb.jpg Първа среща с язовец!

Оооо, супер е! :wacko:

Оооо, супер е! :huh:

Aбе отначало малко се чудеше що за животно е, ама после вдяна за какво иде реч.Язовеца беше огромен за това време на годината и ми направи ягдтериера на терлик в муцуната така, че му се ядосах много.

Момчето на снимката е един тракторист, който се връщаше от нивата, спрях го за да му поискам нещо с което да пробия тръбата, че като извади един чук - 5 кила.Пробихме я на около 3м. от края(беше затапена) вътре имаше една каруца сено и това явно беше причината да не може да се превърти.

Гръмнах го в гъза, та докато го давеха кучетата беше още жив.

Aбе отначало малко се чудеше що за животно е, ама после вдяна за какво иде реч.Язовеца беше огромен за това време на годината и ми направи ягдтериера на терлик в муцуната така, че му се ядосах много.

Момчето на снимката е един тракторист, който се връщаше от нивата, спрях го за да му поискам нещо с което да пробия тръбата, че като извади един чук - 5 кила.Пробихме я на около 3м. от края(беше затапена) вътре имаше една каруца сено и това явно беше причината да не може да се превърти.

Гръмнах го в гъза, та докато го давеха кучетата беше още жив.

Явно съм бил прав,нали винаги ги завъртал и ги прогонвал,ако не бише пробил тръбата (да кажем че беше на 3 метра дълбочина)и кучето не може да убие язовеца а само лае ,какво следва???

Следва по-дълго чакане, а на мен това не ми се нрави.

Пиши по темата!

Успех!

Явно съм бил прав,нали винаги ги завъртал и ги прогонвал,ако не бише пробил тръбата (да кажем че беше на 3 метра дълбочина)и кучето не може да убие язовеца а само лае ,какво следва???

Ами ще си лае .......................

И като му омръзне и ще излезе навън но не се знае кога .

Така можеш и цял (век) да го чакаш.

:good:

Темата е "джак-ръсел".

Ако искате да ми обсъждате ягдтериера - в "аборигени" съм качил една снимка от същия лов.

Ясно се вижда как от многото лаене и силния уплах му е излязла стрескавица на долната устна(по подобен начин изглежда и от др. страна.

Успех!

Гошо нали знаеш че тези кучета не притежават дори половината от качествата на Яго ина старите ни териери.Предполагам че се сещаш кои съм. Поздрави и скоро да се видим при Стоичо.

Гошо нали знаеш че тези кучета не притежават дори половината от качествата на Яго ина старите ни териери.Предполагам че се сещаш кои съм. Поздрави и скоро да се видим при Стоичо.

Пиши на лични .

Темата е джак ръсел териер.