Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Джак ръсел териер

Recommended Posts

Гошо нали знаеш че тези кучета не притежават дори половината от качествата на Яго ина старите ни териери.Предполагам че се сещаш кои съм. Поздрави и скоро да се видим при Стоичо.

Aбе за лов джак-ръсела може да не е номер едно, но са много интелигентни,умни и много бързо възприемат.

Кучето го взех голямо и не е ловувало, обаче има голям мерак.Снощи му пуснах една котка и за нола време и видя сметката.Не съм го пробвал как е с апорта, но ако го научи за мен това ще е достатъчно.

П.П.Нещо не те виждам напоследък във въпросното заведение?

Успех!

• 4 weeks later...
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ето колега перфектен мъжкар,кучето е със сръбско родословие и активно се ловува с него.За повече информация на телефон:0899188927

на мен ми подариха един Джак Ръсел, но не съм сигурна дали е чистопороден защото такъв цвят не съм виждала- видях братята и сестрите му всичките са бели с типичните шарки само моя красавец е такъв...е

Вече имаме и малки

Posted Images

Kолеги, да се похваля, имам бебета!

До няколко дена ще кача снимки.

Кученцата са на 10 дни, 2 женски и 1 мъжко.Едното женското остава при мен а другите две ще се продават,

ако всичко е нормално.Ще бъдат обезпаразитени и ваксинирани.

Снимки на таткото нямам в момента, но ще се постарая да кача!

Благодаря за пожеланията!

Когато му дойде времето ще пусна обява на правилното място.

Успех!

Как прецени бе колега,по работните им качества или,че са по усмихнати..... ;):good:

Повече ми харесват бе колега !

Kолеги, да се похваля, имам бебета!

До няколко дена ще кача снимки.

Евала, Гошее!

Да са живи и здрави! :good:

Много ми се ще да взема едно женско за компания на Локи, ама няма място в къщи вече...

Откъде е майката?

Евала, Гошее!

Да са живи и здрави! :good:

Много ми се ще да взема едно женско за компания на Локи, ама няма място в къщи вече...

Откъде е майката?

За тебе не стават.Майката е майка на твоето, а бащата е друг(английско куче).

Ти колко ги направи, аз знам за един джак и един бритон?Да не си взел нещо ново, Локи научи ли се да работи или нямаш време да се занимаваш с него?

Успех!

За тебе не стават.Майката е майка на твоето, а бащата е друг(английско куче).

Ти колко ги направи, аз знам за един джак и един бритон?Да не си взел нещо ново, Локи научи ли се да работи или нямаш време да се занимаваш с него?

Успех!

И на мен ми заприлича на нея (голяма хубавица е!) ;) Пу, пу, пу, да не им е уроки на малките!

Локи си остана диван-майстор и яростен преследвач на топка за тенис. Не му стига злоба, пък и жената не го дава. Само гони котките из махалата и се отваря на немски овчарки, ротвайлери и пр. Кога ли ще намери скоропостижната си кончина не знам :)

Като дойде време на лисичетата пак ще се опитам да го пробвам, ама май няма да излезе ловец от него.

Иначе освен бретончето Ванката ми гледа и обучава една ягдтериерка. Но ръселите са ми на сърце - няма друга такава порода! :good:

Успехи и на теб!

Благодаря!

Прав си!

Знаеш, че съм гледал много кучета и от различни породи, но друга такава няма!

Пожелавам ти успех с Локи, но даже и да не стане добър ловец, сигурен съм, че другите му качества ще компенсират напълно това!

• 2 months later...

здравейте всички,

аз също имам чистокръвен джак ръсел териер,казва се Merry и тази година навърши една годинка:)взех си я от германия където живях 5 години.искам да попитам има ли club в българия където мога да я регистрам и също така има ли някои които да има чистокръвен джак ръсел териер за когото да омъжа моето Merry,имам също и много снимки емейла ми е [email protected] живея в бургас.

здравейте всички,

аз също имам чистокръвен джак ръсел териер,казва се Merry и тази година навърши една годинка:)взех си я от германия където живях 5 години.искам да попитам има ли club в българия където мога да я регистрам и също така има ли някои които да има чистокръвен джак ръсел териер за когото да омъжа моето Merry,имам също и много снимки емейла ми е [email protected] живея в бургас.

Има един всезнайко във форума той ще ти помогне .

Само гледай как ще си предложи услугите

няма да казвам кой е

но с двуезичие

той е между вас .

Компитенция по всички породи !

Edited by rim
Има един всезнайко във форума той ще ти помогне .

Само гледай как ще си предложи услугите

няма да казвам кой е

но с двуезичие

той е между вас .

Компитенция по всички породи !

Виж какво моето момче,всяко нещо си има граници и търпението ми не прави изключение!

Кучета гледам от времето когато още не си бил проектиран така, че ти си последния човек, който може да ме коментира!

Колкото до различните породи, гледам ги и ще ги гледам за да мога да правя сравнение и да се уча сам, а не на принципа "казал-рекал".

Иначе ти не разбираш нищо от единствената порода кучета, която си гледал.За пример мога да дам случая, когато си загуби териера и Митака го намери.Нали си спомняш, че се обади на мен, а не на теб (въпреки, че ти знае телефона) и те прекарах два пъти на 5м. покрай кучето ти и не можа да го познаеш та се наложи да те заведа право при него и доста се посмяхме докато се усетиш.

Примери мога да дам много, но не искам да ти слизам на нивото.

Съвет - пиши на правилното място и за неща, които смяташ,че знаеш!

Виж какво моето момче,всяко нещо си има граници и търпението ми не прави изключение!

Кучета гледам от времето когато още не си бил проектиран така, че ти си последния човек, който може да ме коментира!

Колкото до различните породи, гледам ги и ще ги гледам за да мога да правя сравнение и да се уча сам, а не на принципа "казал-рекал".

Иначе ти не разбираш нищо от единствената порода кучета, която си гледал.За пример мога да дам случая, когато си загуби териера и Митака го намери.Нали си спомняш, че се обади на мен, а не на теб (въпреки, че ти знае телефона) и те прекарах два пъти на 5м. покрай кучето ти и не можа да го познаеш та се наложи да те заведа право при него и доста се посмяхме докато се усетиш.

http://www.vbox7.com/play:8aac9652

Тук фактите говорят !

Edited by rim
Пак обърка темата .

Цитат(web designer @ Jul 5 2008, 23:20)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Това не ми харесва което пишеш .

Още повече от къде знаеш че това става въпрос за теб.

Имаш грешка !!!

Edited by rim

Това не ми харесва което пишеш .

Още повече от къде знаеш че това става въпрос за теб.

Имаш грешка !!!

Казах ти да пишеш другаде, но не.Когато човек е с всеизвестни ограничения, обикновено е за цял живот.

То ако става въпрос за харесване аз не харесвам нищо от това, което пишеш ама си трая.

И стига си цапал темата с глупости, след като няма какво да пишеш по нея!!!