Jump to content

Джак ръсел териер

Recommended Posts

Това не ми харесва което пишеш .

Още повече от къде знаеш че това става въпрос за теб.

Имаш грешка !!!

Казах ти да пишеш другаде, но не.Когато човек е с всеизвестни ограничения, обикновено е за цял живот.

То ако става въпрос за харесване аз не харесвам нищо от това, което пишеш ама си трая.

И стига си цапал темата с глупости, след като няма какво да пишеш по нея!!!

остави го да си дрънка той нали е на всяко гърне мирудия нека каже кучетата му колко пъти са влизали в дупка а и той въобще има ли такива или се хвали с чуждите

• Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ето колега перфектен мъжкар,кучето е със сръбско родословие и активно се ловува с него.За повече информация на телефон:0899188927

на мен ми подариха един Джак Ръсел, но не съм сигурна дали е чистопороден защото такъв цвят не съм виждала- видях братята и сестрите му всичките са бели с типичните шарки само моя красавец е такъв...е

Вече имаме и малки

Posted Images

остави го да си дрънка той нали е на всяко гърне мирудия нека каже кучетата му колко пъти са влизали в дупка а и той въобще има ли такива или се хвали с чуждите

Виж какво териерче ли си мисионерче ли си

защо не ходиш да се разкараш (А лайньо) !?

-Ти от къде знаеш кой какви кучета има ?

Що се отнася за подземния лов

и дали моите кучета са влизали в дупки мисля че не е твоя работа .

Аз мога ли да ти давам тон в живота дали ако имаш Дратхар за какво ще го ползваш .

Дали за пернато или за свински .................разбираш за какво ти говоря нали

жалък ми (териерчо).

Има една максима когато двама си мерят (Пишките)-ти не си слагай дупето !

-Защото може да те заболи !

С чужди кучета не се хваля

а просто си купувам това устройва ли те ?

Драги ми смехотворко .

Дай да те видим ти какво имаш ?

Та нали си много утворен .!

Edited by rim

Поне напиши кой си

та още малко да се посмея

драги ми селянино :haha3:

римчо пиши по темата или си отвори друга за лайньовци където да си пишеш сам и да си четеш

Това е идея .

Неприменно ще го направя

Та дори и анкета ще пусна .

Мнения ,Въпроси и Препоръки в ловната ни кинология ...........

Това харесва ли ти като идея ?

В спора се ражда изтината.

Не се правя не се фъчкам ........

а имам големи наблюдения за някой неща !

Бъди жив и здрав .

Цитат(teriera @ Jul 7 2008, 10:00)

остави го да си дрънка той нали е на всяко гърне мирудия нека каже кучетата му колко пъти са влизали в дупка а и той въобще има ли такива или се хвали с чуждите.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вече те разконсперирах!

Спомни си кога съди Уелските териери в

Стара Загора .?

Там имаше две кучета

-Едното беше чист Уелш.

-А другото мелез Уелш и Фокс.

Спомни си на кое куче даде грамота .

Момчето което води мелеза ти каза че негово е

от Руска линия и за това е по едър .

На това куче ти му даде грамота .

А чистия Уелш който беше изкривил захапката

вседствие от небрежно гледане .........или пък незнам

може би близка родственна кръв.

Го дисквалифицира

Ето от тук си правя закл.колко разбираш!

Това че си съдия

не те прави че си много разбиращ .

----------------------------------------------------------------------

А обещаната тема ще я пусна .

Edited by rim
Цитат(web designer @ Jul 5 2008, 23:20)

Виж какво моето момче,всяко нещо си има граници и търпението ми не прави изключение!

Кучета гледам от времето когато още не си бил проектиран така, че ти си последния човек, който може да ме коментира!

Колкото до различните породи, гледам ги и ще ги гледам за да мога да правя сравнение и да се уча сам, а не на принципа "казал-рекал".

Иначе ти не разбираш нищо от единствената порода кучета, която си гледал.За пример мога да дам случая, когато си загуби териера и Митака го намери.Нали си спомняш, че се обади на мен, а не на теб (въпреки, че ти знае телефона) и те прекарах два пъти на 5м. покрай кучето ти и не можа да го познаеш та се наложи да те заведа право при него и доста се посмяхме докато се усетиш.

Примери мога да дам много, но не искам да ти слизам на нивото.

Съвет - пиши на правилното място и за неща, които смяташ,че знаеш!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Това не ми харесва което пишеш .

Още повече от къде знаеш че това става въпрос за теб.

Имаш грешка !!!

А няма грешка,то който чете постовете ти знае че не харесваш Гошо,но никой не харесва по силния.... :bulgar:

Цитат(teriera @ Jul 7 2008, 10:00)

остави го да си дрънка той нали е на всяко гърне мирудия нека каже кучетата му колко пъти са влизали в дупка а и той въобще има ли такива или се хвали с чуждите.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вече те разконсперирах!

Спомни си кога съди Уелските териери в

Стара Загора .?

Там имаше две кучета

-Едното беше чист Уелш.

-А другото мелез Уелш и Фокс.

Спомни си на кое куче даде грамота .

Момчето което води мелеза ти каза че негово е

от Руска линия и за това е по едър .

На това куче ти му даде грамота .

А чистия Уелш който беше изкривил захапката

вседствие от небрежно гледане .........или пък незнам

може би близка родственна кръв.

Го дисквалифицира

Ето от тук си правя закл.колко разбираш!

Това че си съдия

не те прави че си много разбиращ .

----------------------------------------------------------------------

А обещаната тема ще я пусна .

Има си тема за уелсци, но ти като започнеш някъде и всичкото там.

Относно случая, който споменаваш ако добре си спомняш аз отодох за кафе и ти дадох да държиш уелския териер, а ти се възползва, че ме няма

и се изтъпоса при съдиите с МОЕТО куче без да си ме питал.Аз естествено знаех за проблема със зъбите на кучето и никога нямаше да

участвам на екстериор.Постъпката ти няма да я коментирам.

Кучето, което взе грамота е произведено от баща уелски териер от линията на П. Чобанов и майка твърдокосмест фокстериер внос от Чехия.

• 2 months later...
  • 4 weeks later...
Здравейте!Имам мъжки джак ръсел и си търсим жена.От варна сме.Джак ръсела е внос от холандия и е на 3 години.
имам женски джак на 10 месеца родословен от Унгария много си подхожда с вашият,който е на снмката.Живот и здраве да е след една година може да се запознаем.

Здравейте,аз съм нов във форума,притежавам Джак Расел от над 2,5г. и съм със страхотни впечатления за тази порода.Аз не го използвам за лов,защото не съм ловец,но качествата на тази порода откъм ловни пристрастия и умения са просто вродени.Предполагам всеки от вас който има таково куче е забелязал как не им убягва и най-малкият трепет причинен от нещо живо.Това са кучета с неизчерпаема енергия и завидна смелост/безрасъдна дори/ .

post-18595-1223464453_thumb.jpgКучето за което писах по горе се казва Джаболяни и изглежда така.Между другото той е достатъчно голям за да си потърси приятелка,готов е за запознанство със себеподобна женска.
имам женски джак на 10 месеца родословен от Унгария много си подхожда с вашият,който е на снмката.Живот и здраве да е след една година може да се запознаем.

Надявам се да се запознаем. Ако имаш снимка на бъдещата майка можеш да я сложиш в интернет да я видим каква е красавица :pardon:

Надявам се да се запознаем. Ако имаш снимка на бъдещата майка можеш да я сложиш в интернет да я видим каква е красавица :D

имам снимки ще ги сложа скоро тук.

post-6499-1224969930_thumb.jpg

много живи кучета са не ги ли изтьрква само .дори и в бокс не стьпват на земята

Не му ги режи,стига да му даваш възможност само да си ги изпили.Имам в предвид да не го гледаш само в къщи,ако го извеждаш на вън достатъчно време то си знае какво да прави.

Поздрави