Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Джак ръсел териер

Recommended Posts

• Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ето колега перфектен мъжкар,кучето е със сръбско родословие и активно се ловува с него.За повече информация на телефон:0899188927

на мен ми подариха един Джак Ръсел, но не съм сигурна дали е чистопороден защото такъв цвят не съм виждала- видях братята и сестрите му всичките са бели с типичните шарки само моя красавец е такъв...е

Вече имаме и малки

Posted Images

Една мома има във форума,а колко много ергени! :censored:

Много странна глава или може би това е от снимката....

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Има си ...

Жоре, а бре твоя ягд не могат да се изхвалят от него на последния ви свински лов мои приятели с които сте ловували заедно. Браво, все тъй да се чува ;)

Извинявам се на всички че навлезах в темата Джак ръсел с друг пост, но виждам че Жоро е активен в нея и не мога да не го похваля за релийза от последния лов.

Edited by Gretboal
  • 3 months later...

Здравейте,

Има ли разбирачи в този форум? :D

Имам малък женски Джак Ръсел. Тя е ужасно дива и неубоздана. Възможни ли е куче на 2.5 месеца да лае и да ръмжи като звяр? Само да и пипна играчката от устата и и започва да ме ръмжи. Това възможно ли е? Искам да ви попитам кога се познава дали е чистокръвна породата? Струва ми се прекалено ниска и с къси крака. В някой сайтове пише, че трябва да е 26см висока, а в други 35-38см. Колко трябва да е високо кучето за да бъде чистокръвно? И опашката е май прекалено къса без да е купирана, естествена си е. Това добре ли е или не?

Благодара предварително.

post-23572-1237816257_thumb.jpg

post-23572-1237817404_thumb.jpg

post-23572-1237817427_thumb.jpg

post-23572-1237817471_thumb.jpg

Здражеите и от мен,много съжалявам че чак сега откривам тая тема.Вече е време и аз да се вклиуча с малко снимки.Ще започна със снимките на малките и по касно на големите ми джаковци. :D

Последната е на бабата,която скоро също ще става майкал

post-9101-1237827928_thumb.jpg

post-9101-1237827955_thumb.jpg

post-9101-1237827972_thumb.jpg

Еееййй големи "гадове" са това Джак Ръселите :angry: , днес един за малко да ми скочи Ваймарката. Той и има мерак още от малка , ама сега за малко да я сайдиса , много са пъргави и напористи.

Щеше да стане чудна кръстоска Ваймар-Териер :D Боже опази !!!

Здражеите и от мен,много съжалявам че чак сега откривам тая тема.Вече е време и аз да се вклиуча с малко снимки.Ще започна със снимките на малките и по касно на големите ми джаковци. :D

Последната е на бабата,която скоро също ще става майкал

Много са хубави кутретат. Рядко се среща в цвят черно и бяло. За пръв път ми харесва такава комбинация. Ще ги продаваш ли или ще си ги задържиш?

Поздрави

Много са хубави кутретат. Рядко се среща в цвят черно и бяло. За пръв път ми харесва такава комбинация. Ще ги продаваш ли или ще си ги задържиш?

Поздрави

Най-вероятно ще продавам само едното,а другите две мисля да правя ловци ама времето ще покаже.

Снощи ни се родиха пет маника от кучката с кафявата глава :icon_thumright: ,след няколко дена ще кача и малко снимки на бебчовците :eusa_think:

Снощи ни се родиха пет маника от кучката с кафявата глава :icon_thumright: ,след няколко дена ще кача и малко снимки на бебчовците :eusa_think:

Честито,

Да са ти живи и здрави.

Пусни малко снимки на разбойниците.

Винаги съм си мислил, какво ли е да ти се напълни къщата с кученца...лудница?!

Поздрави

Малко да раздвижим и тая тема,това е последното поколение :huh:

post-9101-1238223587_thumb.jpg

• 5 weeks later...
Малко да раздвижим и тая тема,това е последното поколение :good:

Мъниците вече са готови за новите си стопани,ако някои се интересува може да се обажда на тел 0887 24 24 15 или [email protected]

здравеи колега каквание цената на тиа маници?

Цената е 400 лв с първта ваксина която ще слагам днес. ;)

• 1 month later...

ИЗГУБЕН е Джак Ръсел Териер

Около местносността „Авджия” гр.Велики Преслав на 05.06.2009

Предлагам възнаграждение

Тел.0878/66-00-99

0878-64-22-20

post-17934-1244386510_thumb.jpg

Нашата мома скоро ще си търси партньор, така че ако има желаещи да пишат, а ето и нейна снимка

Еиии че е красива :)