Jump to content

Източно сибирска лайка

Желю
 Share

Recommended Posts

• 1 year later...
На 11.05.2017 г. at 21:17, bborisov написа:

Новата ми придобивка Хънтър -порода Източно Сибирска Лайка на 6 месеца,пристигнал също от Москва,както и предишното ми куче Панда.

Също като нея с достойно родословие,с много известни предци,шампиони.

Здравейте г-н Борисов. 

Не съм влизал мнооого, много време по форумите. 

Какво е актуалното състояние на Вашите кучета ? 

Благодаря предварително

• 3 months later...
On 7/19/2018 at 5:48 PM, Джони said:

Здравейте!Аз също рядко влизам във форума.Кучета са добре и редовно ги водя на лов.Вчера (26.10.2018г.) Панда за първи път стана майка.

• 2 weeks later...
On 7/19/2018 at 5:48 PM, Джони said:

Продават се малки Източно Сибирски Лайки ,родени на 26.10.2018 г. За продажба 4 женски и 2 мъжки кученца.Същите ще се продават след навършване на 45 дневна възраст .

Майка ПАНДА -работи на едър дивеч и хищник.Баща ХЪНТЪР -работи на едър дивеч и хищник.

Родителите(ПАНДА и ХЪНТЪР) са внесени от Русия и произхождат от много известни и работни линии. Потомци на кучета,шампиони на Русия и в момента.Същите притежават PEDIGREE CERTIFICATE на Руската Киноложка Федерация.

Цвят на малките:черно бели (цвят карамист ).Има едно малко женско,което е с рядък цвят- бяло с черни уши и едно черно петно на тялото(цвят черно-пегий).Кучетата се намират в София.

За повече информация и връзка-телефон 0888 510265.

Цена 500 лева на кученца.

Снимки на кутретата ...? С последния си пост сте сбъркали - има отделна тема за продажба на кучета. 

П.П. И поне един случай за работа на вашите кучета в реални ловни условия ...

• 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ето я Чара-дъщеря на Панда и Хънтър .Почти на 4 месеца...Наложи се да се вържем за малко,за да се научим на ред :) 

преди 1 минута, ицо написа:

Ето я Чара-дъщеря на Панда и Хънтър .Почти на 4 месеца...Наложи се да се вържем за малко,за да се научим на ред :)

_20190218_113426.JPG

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Като гледам последните снимки в темата и се сещам за едно куче...Буря! Успех в начинанието!

Буря-.jpg

Edited by Илиян Недялков