Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Покажете снимка на вашата пушка

Recommended Posts

Покажете снимка на лубимата вашата пушка...Моята е флоберка - Ruger 10/22, цевата и приклада са сменени. Цевата е 51cm нераждаема стомана Green Mountain 0.920 инча дебелина. Оптическия мерник е Бушнелл Баннер и увеличажа от 6 до 24 пъти с 50мм обектив. Предимно я ползвам за стреляне по мишени, не за лов. Със добри муниции (Wolf Match ili Eley) обикновенно получавам групи по 1 до 2 cм на 50м. Знаете ли дали в БГ се разрешава подмяна на цевата? 003793964.jpg

Edited by benchrest
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Това е моята нова, 9месеца чакана с нетърпение придобивка от 03.10.2012г Цев 1 - 9,3х62 - с оптика 1,1-4х24 Zeiss Varipoint Цев 2 - 6,5х55 - с оптика Swarovski - 3-12х50 Клас на дървото - 9

ти си покажи твойта и не занимавай аудиторията с естетизираната манипулация на обект и субект на комуникативния процес в биологично препопределен и културологично обозначен смисъл. Защото драги ми Та

Колега принципно аз съм от хората които не критикуват марките оръжия,защото всяка една от тях е сама по себе си с определени качества,предимства и особенности за своя притежател.Всичко е въпрос на лич

Posted Images

Разрешено е !

Стига другата цев да има номер. Подава се молба в КОС и се тръгва по процедурата.

Старата цев обаче или ще фигурира с № в разрешителното и може да се продаде или се дава в КОС !

Ами цевата няма номер...(на тази пушка на снимката, и оригиналната цева няма номер..) Тука в САЩ нещата са малко по свободни за разлика от БГ. Примерно ако реша да занеса тази пушка в БГ като американски ложец дали ще имам проблеми?

мойте любимки са две, а скоро

ще бъдат 3 ето и снимка:

post-635-1188452081_thumb.jpg

Гледам гледам ни6То , пак гледам пак ни6то ....да не са откраднали и това бе рамзес :bulgar:

Не е смешно на мен ми се плаче не можах да закача снимката

Не е смешно на мен ми се плаче не можах да закача снимката

Не ти се присмивам , напротив искрено ти съ4увствам / да им изсъхнат ръ4и4ките / , ама нали трябва да се самоиронизираме 4е да ни е по леко :bulgar: