Jump to content

Покажете снимка на вашата пушка

Recommended Posts

Тези двете най ги ползвам.

Супер! С тези красавици изобщо не си за оплакване. Оттук нататък само здрава ръка и бистър ум. Наслука.

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Това е моята нова, 9месеца чакана с нетърпение придобивка от 03.10.2012г Цев 1 - 9,3х62 - с оптика 1,1-4х24 Zeiss Varipoint Цев 2 - 6,5х55 - с оптика Swarovski - 3-12х50 Клас на дървото - 9

ти си покажи твойта и не занимавай аудиторията с естетизираната манипулация на обект и субект на комуникативния процес в биологично препопределен и културологично обозначен смисъл. Защото драги ми Та

Колега принципно аз съм от хората които не критикуват марките оръжия,защото всяка една от тях е сама по себе си с определени качества,предимства и особенности за своя притежател.Всичко е въпрос на лич

Posted Images

Супер! С тези красавици изобщо не си за оплакване. Оттук нататък само здрава ръка и бистър ум. Наслука.

Така е бат Жоро. Наслука и на теб.
  • 3 months later...

Старата вярна иж-овка след пълна промяна благодарение на v.krumoff стана страшна красавица :)

post-17102-0-26774000-1347606847_thumb.jpg

post-17102-0-38776600-1347606885_thumb.jpg

post-17102-0-50102000-1347606905_thumb.jpg

post-17102-0-45083300-1347606953_thumb.jpg

• 1 month later...

Поздрави за отличното оръжие!

Ако имаш желание колега, сподели как стреля, как държи прострелките, удобна ли е, лесна за обслужване и така.

Ей в тая тема http://www.nalov.com...35 се изказаха съмнения за качествата на това оръжие. Не искам да възбуждам отново страсти, по-скоро да чуем впечатления от първа ръка.

Питането ми е към Чакала.

Edited by miko

Поздрави за отличното оръжие!

Ако имаш желание колега, сподели как стреля, как държи прострелките, удобна ли е, лесна за обслужване и така.

Ей в тая тема http://www.nalov.com...35 се изказаха съмнения за качествата на това оръжие. Не искам да възбуждам отново страсти, по-скоро да чуем впечатления от първа ръка.

Питането ми е към Чакала.

Колега принципно аз съм от хората които не критикуват марките оръжия,защото всяка една от тях е сама по себе си с определени качества,предимства и особенности за своя притежател.Всичко е въпрос на личен избор.Знам само,че както се казва лошо оръжие няма има лоши стопани и не до там добри ловци.

Относно въпросите ти мога да кажа,че това е едно превъзходно оръжие от към качество на изработка.Удобството е на ниво особенно приклада е изработен така,че както се казва - вдигнеш ли го на рамото заспива.Стрелбата и прострелките ти доставят удоволствие а и самото оръжие е много прецизно и точно от което бях най-удивен.Обслужването е опростено от всякъде.С 9,3х62 почти не усещам откат без да има в оръжието монтиран кик стоп,като това се дължи на това,че пушката е по-тежка и стабилна спрямо много други.Това е плюс за някой,за други не.Смея да кажа,че съм супер щастлив от както я притежавам и доста ме радва.

В заключение мога да кажа,че предната ми пушка бе Блазер,а сега съм със Зауера.Всеки да си направи изводите.Всичко се свежда до собствения избор на човека и естественно но за жалост до финансови възможности.Важното е да има дивеч за които да се грижим,другото е лесно.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Честито колега Блайзера е прекрассен :)

Edited by JEMiliov
  • 2 months later...

Новата ми стара карабина :cap: с полимерен приклад и полуложа и малко шаренийка

post-21175-0-17408600-1362925560_thumb.jpg

post-21175-0-01841200-1362925589_thumb.jpg

Edited by Мариян63

Да ви покажа едно пушле с което за съжаление мисля да се разделям.

Само да вметна, че е с алуминиеви цеви. Да, да няма грешка с алуминиеви. Има още един приклад с пистолетна ръкохватка. И двата са оригинални.

46339042.jpg26317770.jpg45584751.jpg17734321.jpg47530198.jpg

Edited by Явор

Разбирам съжалението ти, колега Боцин!

Който се раздели с БРЕТОН - разделя се с лова за известно време :drinks:

Яворе, е ти сега ако мислиш, че само с тия снимки ще се разминеш... бъркаш! Дай повече, и от всякъде, и с двата приклада. Кажи повече за цевите, дължина, шокове...

Ще се въздържа защото може някой да я купува и да не желае да се дават данните.

Ето я моята последната - вече и с крака:

029865675-big.jpg?r=0

029865676-big.jpg?r=0

Това е моята Mannlicher Luxus в два варианта за гонка и варда.

post-41419-0-19266100-1363890882_thumb.jpg

post-41419-0-82818800-1363890940_thumb.jpg

Edited by Vlaha