Jump to content

Фокстериер

Share

Recommended Posts

Първи тренировки

Един съвет от мен! Не оставяй кучето да хапе клетката. Често си чупят, пилят,наръняват зъбите. Лично аз патих, или едно от моите кучета си счупи зъб.

Един съвет от мен! Не оставяй кучето да хапе клетката. Често си чупят, пилят,наръняват зъбите. Лично аз патих, или едно от моите кучета си счупи зъб.

Риска на професията,но придобитите дефекти не са важни.То дали на шибър или клетка или пък челюст в челюст все изхвърча по някой зъб.

Женската ми още нее разгонена но чакам ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ МЪЖКАРИ

Женската ми още нее разгонена но чакам ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ МЪЖКАРИ

Недей така бе колега :rolleyes: ,така построено това двусмислено изречение изречението някой може да си помисли че имаш нужда от МЪЖКАРИ за женската ..... :D

Ненов ,слушай човека ,щото знае !!!

На него също му пилиха на главата , :D да не пуска кучето да хапе клетката /капана/ , но като стана белята и той дава акъл сега !!!

Ненов ,слушай човека ,щото знае !!!

На него също му пилиха на главата , :D да не пуска кучето да хапе клетката /капана/ , но като стана белята и той дава акъл сега !!!

rump. Тъй като си винаги сред нас, мисля че мага да те уредя с едно перфектно фокстериерче!

Имам удоволствието да ви уведомя, че на 19.09.2009 г. (събота) в гр. Стара Загора, в района на Старозагорски минерални бани, ще се проведе първата специализирана киноложка изложба за породата Фокстериер с ранг CAC. Съдия ще бъде г-жа Paula Heikkinen – Lehkonen от Финландия (кратка информация за нея), която има дългогодишен опит в отглеждането и развъждане на фоксове.

Мероприятието ще бъде час от много сериозна поредица киноложки събития, включващи две изложби с ранг САС на 19.09 и 20.09, както и специализирана изложба на породата Бултериер на 19.09 и ще се проведе благодарение на помощта, която ни бе оказана от г-н Константин Шанков, председател на БУКО и организратор на двата САС-а.

Ориентировъчен час за започване на специалката е 16:00 ч., като подлежи на доуточняване с г-н Шанков, след което ще бъде изнесена официална информация и за това.

Таксите за участие са както следва – за първо куче 40 лв., за второ и всяко следващо – 30 лв. За класовете Бебе, Подрастващи и Ветерани – 30 лв. За чужденци таксите са съответно 25 евро за първо и 20 евро за всяко следващо куче.

За записване - e-mail: [email protected] или на място, като е препоръчително кучетата да бъдат записани предварително и включени в каталога. Форми за записване има на сайта на БРФК. За допълнителна информация можете да се свържете с управата на НКФБ

Смятам, че възможността, която ни бе предоставена е уникална, защото още през първата година от съществуването си НКФБ може да организира специализирана киноложка изложба, която да бъде съдена от толкова известен и уважаван съдия, с изключително дълъг опит и познания в развъждането на фокстериери. Възможност, която не бива да пропускаме! Призовавам всички членове на клуба, както и всички фенове на породата за участие или поне присъствие за да дадем един наистина добър старт на работата ни в тази насока и развитието на породата в България.

Камен Коларов,

Председател на УС на НКФБ

Едно куче с голямо сърце , за съжаление откраднато ми днес

post-7322-1251538938_thumb.jpg

Кучуто е намерено , благодаря на колегата , който ми помогна за това

Щом намеря подходяща дупка- веднага ви поканвам

Може ли и аз да дойда. :drinks: :drinks: :drinks:

Щом намеря подходяща дупка- веднага ви поканвам

Очкамвам с нетърпение!

Честито и за втората придобивка, чакаме да разкажеш (покажеш) повечко и за нея в скоро време. :D

Очкамвам с нетърпение!

Честито и за втората придобивка, чакаме да разкажеш (покажеш) повечко и за нея в скоро време. :D

Днес ще го тествам :( и много ясно че ще се похваля- а може да се гледаме и с наведени глави

браво на кутретата но според мен правиш грешка с котките.

Не е грешка! Трябва да "трошат наред" :angry:

Не е грешка! Трябва да "трошат наред" :D

за трошането съм съгласен но като започнете със състезанията под земя ште разбереш колко е не точен захвата на кучето и това е в следствие от котките. :angry:

Те са си направо 2годишни кучета и нетрябва да ги спира нищо според мен и опита който имам- а той хич нее малко

:D Имайте доверие на Ненов, последните 20 а може и пове4е години ловува основно и предимно на дупка. Признал сум го за един от най големите дупкари в БГ. :D

няма ли да има състезание скоро време. поздрави :angry: