Jump to content

Английски сетер

IVAN2222
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Сетер с бекаси, това е красотата на всеки ловен излет.

Тази кучка е Nencini's Bella,майка на едната ми кучка.Нейният баща/на Bella/ Nencini's Tacco e champion riproduttore.

Тази кучка е Nencini's Bella,майка на едната ми кучка.Нейният баща/на Bella/ Nencini's Tacco e champion riproduttore.

Качи снимка на въпросната кучка колега.............Благодаря предварително...........

колеги някои с опит към обучението кам сетери ще може ли да ми даде някакви насоки какво да правя със сетерката ми вече е на 6 месеца а не ми прави стойки, но апорт и всички др. команди изпалнява нз кво да правя вече ???? благодаря предварително

колеги някои с опит към обучението кам сетери ще може ли да ми даде някакви насоки какво да правя със сетерката ми вече е на 6 месеца а не ми прави стойки, но апорт и всички др. команди изпалнява нз кво да правя вече ???? благодаря предварително

с въдицата.моя така го почнах миналата година на 6м. излязохме на първи лов и направи стойката е не е като на зряло куче но тази година затвърждаваме наученото от миналата.спокойно ще го научиш.преди гледах пойнтер .очарован съм от сетерите.

Издебване чрез прилягване.

Красота и финес. ;)

Поздрав за Ванката(беловоцки) ;)

attachicon.gif1078908_594426663911592_762478214_o.jpg

Дидо, да те питам ти ли го ограничаваш в тази дистанция или само се придържа в тези разстояния?

с въдицата.моя така го почнах миналата година на 6м. излязохме на първи лов и направи стойката е не е като на зряло куче но тази година затвърждаваме наученото от миналата.спокойно ще го научиш.преди гледах пойнтер .очарован съм от сетерите.

пробвал съм, но неиска да погледни крилото пробвал съм я няколко пъти :(

Дидо, да те питам ти ли го ограничаваш в тази дистанция или само се придържа в тези разстояния?

Аз ;)

ей тва е въпроса

за галопа и лова

• 2 weeks later...

Сетера е постриган патрондашите са пълни бележката написана .И на всички почитатели на породата НАСЛУКА.

Сетера е постриган патрондашите са пълни бележката написана .И на всички почитатели на породата НАСЛУКА.

А СНИМКА....?

В събота надявам се и ви пожелавам на всички поводи за снимки. Че ми писна вече да ги мерим без пушка :sFi_chucks[1]:

А СНИМКА....?

Кучило ,,Б,, от ,,ДАНЧОВСКИ,, на 24-дена.3-мъжки и 5-женски.

post-22739-0-02812800-1376331007_thumb.jpg

post-22739-0-83732500-1376331020_thumb.jpg

post-22739-0-46615700-1376331040_thumb.jpg

post-22739-0-02829700-1376331059_thumb.jpg

post-22739-0-12433600-1376331076_thumb.jpg

post-22739-0-45037200-1376331099_thumb.jpg

post-22739-0-27416500-1376331147_thumb.jpg

Edited by berata