Jump to content

Английски сетер

IVAN2222
 Share

Recommended Posts

Борко, няма клипове, докато не се излюпят щъркелчетата, няма и да има. Ще очакваме на някой размразен бекас........

Пак ли ти бе образ,къде пак се вреш като някоя... айде да не ми местят пак постовете,хем съветваш Борко да не комуникира с мен хем все си слагаш з....ка и се месиш.Очаквал той нещо даже пък размразени бекаси,ето ти малко и дерзай,защото гледам бързо огладняваш. :mail1:https://www.youtube.com/watch?v=m0fxEvNNvkI

Пак ли ти бе образ,къде пак се вреш като някоя... айде да не ми местят пак постовете,хем съветваш Борко да не комуникира с мен хем все си слагаш з....ка и се месиш.Очаквал той нещо даже пък размразени бекаси,ето ти малко и дерзай,защото гледам бързо огладняваш. :mail1:https://www.youtube.com/watch?v=m0fxEvNNvkI

Клипа не се отваря бе щъркел,оправи го че ми е много интересно........

Edited by Borko Arkadiev

Как да се отвори бе, те и бекасите не са се размразили , ама на...... Като няма риба и рака е риба, като няма дивеч и щъркела е яребица...... На село всичко е възможно.

Ей, забравих да те питам, когато комуникирам с ловци, що винаги се подлагаш. Съмнява ме да си фактор в селото си, но дори и да се мислиш за такъв, не всичко е Бродилово...................

Ивчо дали съм фактор забележи,че само ти пишеш и споменаваш аз не споменавам такова нещо и гледам,че все мен засягаш в постовете си без аз някъде да те споменавам,освен ако не ти държи влага от ония първоначалните комуникации.Спри да се месиш без да си засегнат и да пишеш гледам честно да ти кажа само глупости.Борко ти гледай какво пишеш и добре помни ама много добре помни а сега се спрете и по специално за теб Борко.На този клип вече сме на пойна птичка и си много прав Ивчо като няма риба и рака е риба,за баща и също не е било проблем,каквото има на такова тренираме така,че съвсем неуместно се присмивате.Клипа се отваря и престани с тия размразени бекаси,че ставаш смешен и банален.

https://www.youtube.com/watch?v=xu7uK7AmIkA Майра тук сме на скорци от 40м. само на миризма,класа и красота е това куче.

Edited by niki tanev

Забравих да ги чукна обществени.ето и стария клипhttps://www.youtube.com/watch?v=m0fxEvNNvkI

Edited by niki tanev

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Бобо Стефанов от Одесос Акчелар на ти вече с апорта.

post-43106-0-81151400-1463241337_thumb.jpg post-43106-0-90016700-1463241358_thumb.jpg

• 4 weeks later...
  • 2 months later...

Здравейте,преди няколко месеца ни намери много хубаво ловно куче - английски сетер. Приютихме го и много се привързахме към нея. Сега за съжаление напускаме къщата ни, а тя категорично се измъчва в апартамент. Моля ви, ако някой би искал да я осинови, да ме потърси.Не я продаваме, умишлено я подарявам, само единствено на човек, който ще се грижи за нея.За повече информация" 0888 695 018

Edited by Nika

• 1 month later...
  • 3 weeks later...